Dotacje dla bezrobotnych
obrazek

Kurs Opiekuna Medycznego

 Cena tego kursu to tylko: 999.00 PLN
Popularność kursu: 99.4%      Opinie: 353      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje opiekuna medycznego, wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy opiekun medyczny został sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 532102

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenia w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. 

Kurs Opiekuna Medycznego daje możliwość legalnego podjęcia zatrudnienia m.in. w: domach opieki społecznej, hospicjach, placówkach opieki paliatywnej, domach samopomocy. Opiekun może także prowadzić indywidualną opiekę w mieszkaniach osób potrzebujących w Polsce jak i zagranicą. 

Posiadamy ogromne doświadczenie w zwiększaniu kwalifikacji opiekunów podejmujących pracę m.in. w: Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, Szwecji. Kwalifikacje wydane przez nasz instytut są honorowane w w/w krajach zarówno w instytucjach państwowych jak i prywatnych.

Krajowy Instytut Medyczny jest wpisany do państwowego rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu pracy pod numerem 2.14/00400/2016. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej w dziale "FAQ - podstawowe informacje o kursie". Kliknij "Zobacz Więcej", aby rozwinąć dział FAQ oraz opinie absolwentów.

PROGRAM KURSU - POBIERZ  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze Opinie Absolwentów

1) Co daje mi ukończenie internetowego kursu opiekuna medycznego?

Ukończenie kursu daje wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w charakterze opiekuna medycznego w Polsce i zagranicą. Kursant otrzymuje zaświadczenie MEN oraz certyfikat ukończenia kursu opiekuna medycznego w języku polskim, angielskim oraz niemieckim, dzięki którym może podjąć zatrudnienie m.in. w: domach opieki społecznej, hospicjach, placówkach opieki paliatywnej, domach samopomocy. Opiekun może także prowadzić indywidualną opiekę w miejscu zamieszkania osób potrzebujących zarówno w Polsce jak i zagranicą. 

Krajowy Instytut Medyczny jako instytucja oświatowa nadaje kwalifikacje zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i  Polityki Społecznej z dn. 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy opiekun medyczny został sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 532102.

2) Czym różni się kurs organizowany przez Krajowy Instytut Medyczny, a innymi kursami dostępnymi na rynku?

Przede wszystkim program kursu został przygotowany w oparciu o podstawę programową kształcenia w zawodzie (Kod zawodu: 532102). Krajowy Instytut Medyczny jest instytucją oświatową wpisaną do państwowych rejestrów takich jak: Ewidencja Szkół i Placówek oraz Rejestr Instytucji Szkoleniowych. Podstawowym założeniem Krajowego Instytutu Medycznego jest zwiększanie kwalifikacji zawodowych w obszarze szkoleń medycznych. Każdy z absolwentów jest wpisany do rejestru, dzięki czemu kwalifikacje absolwentów można zweryfikować wchodząc bezpośrednio na stronę: http://medical.edu.pl/absolwenci

3) Ile trwa kurs i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Kurs przygotowany jest w oparciu o podstawę programową kształcenia w zawodzie, w związku z powyższym czas jaki należy przeznaczyć na kurs wynosi 320 godzin. Czas trwania kursu zależy wyłącznie od kursanta.

4) Czy dokumenty trzeba odnawiać?

Dokumenty są wydawane na podstawie odpowiednich rozporządzeń i są dożywotnie! Nie wymagają dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

5) Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, należy wejść na stronę główną www.medical.edu.pl, a następnie odnaleźć i kliknąć właściwy kurs. Po wejściu w szkolenie, należy kliknąć niebieską ikonkę z napisem „zapisz się” i wypełnić formularz rejestracyjny. Do 5 minut po rejestracji, na maila oraz sms’em zostanie wysłany login i hasło użytkownika (w przypadku, kiedy mail lub/i sms nie doszedł, prosimy o kontakt z obsługą klienta pod nr telefonu 22 116 59 59). Przy pomocy otrzymanych danych należy zalogować się na swoje indywidualne konto i dokonać opłaty. Jeżeli płatność została zrealizowana przelewem internetowym, system w ciągu kilku minut wykryje transakcję i aktywuje szkolenie. Jeśli natomiast opłata nastąpiła przelewem tradycyjnym (dane do przelewu dostępne w zakładce kontakt: http://medical.edu.pl/kontakt w urzędzie pocztowym bądź też placówce bankowej, należy skan lub zdjęcie potwierdzenia transakcji wysłać na adres: kontakt@medical.edu.pl. Aktywacja kursu nastąpi w ciągu kilku minut od wysłania maila z potwierdzeniem transakcji. Korzystanie z systemu jest możliwie uproszczone, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Cała procedura nie powinna zająć dłużej niż 5-10 minut.

4) Czy płatność za opiekuna medycznego można rozłożyć na raty?

Tak. Krajowy Instytut Medyczny umożliwia rozłożenia całej opłaty na 3 raty (50%/25%/25%). Przykład - cena danego kursu to 1000 zł, pierwsza wpłata wynosi 500 zł, druga wpłata 250 zł, trzecia wpłata 250 zł. Taka forma nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ponieważ możliwości rozłożenia na raty udziela Krajowy Instytut Medyczny bez instytucji pośredniczących.

5) Kiedy można rozpocząć kurs w przypadku płatności ratalnej?

Kurs można rozpocząć od razu po uiszczeniu pierwszej wpłaty. Wszystkie dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje, zostają wysłane w ciągu 3-7 dni roboczych, od wpłaty ostatniej raty oraz zdania wszystkich testów i egzaminów.

6) W jaki sposób można dokonać opłaty za kurs? Jak otrzymać fakturę?

Płatności na portalu Krajowego Instytutu Medycznego obsługują Przelewy24 (http://www.przelewy24.pl). Gwarantuje to naszym kursantom najwyższy standard bezpieczeństwa oraz najszerszą gamę możliwości płatniczych. Po zarejestrowaniu się na szkolenie, kursant może dokonać płatności poprzez:

-Przelew internetowy (wykrywanie płatności w ciągu kilku minut);

-Przekaz/Przelew tradycyjny (możliwość wygenerowania druku do bezpośredniej płatności na poczcie lub placówce bankowej);

-Kartę kredytową.

Bezpieczeństwo transakcji zapewniają Przelewy24:

http://www.przelewy24.pl/cms,60,polityka_prywatnosci.htm

Generowanie faktury.

Aby wygenerować fakturę wystarczy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole „Proszę o wystawienie faktury” oraz wypełnić dane niezbędne do jej wystawienia. Faktura zostanie automatycznie wygenerowana na koncie kursanta po dokonaniu opłaty. Prosimy nie generować faktury w przypadku, kiedy kursant korzysta ze zniżki. Należy wówczas napisać maila na adres: kontakt@medical.edu.pl z prośbą o wystawienie żądanego dokumentu.

7) Czy na dokumentach jest adnotacja, że kurs odbył się drogą internetową?

Wzór nie przewiduje takich adnotacji. Dokumentacja jest dokładnie taka jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego.

8) Czy jeśli przebywam zagranicą lub nie mam ukończonej szkoły średniej/zawodowej mogę zapisać się na kurs opiekuna medycznego?

Tak. Wykształcenie średnie/zawodowe nie jest wymagane.

Po ukończeniu kursu dokumenty mogą zostać wysłane również zagranicę. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

9) Jak wygląda proces nauki na platformie Krajowego Instytutu Medycznego i z czego składa się kurs?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów. Istnieje możliwość pobrania lub wydrukowania materiałów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 59 59 mail: kontakt@medical.edu.pl

11) Czy internetowy kurs jest niezawodny w działaniu?

Tak. Platforma została zainstalowana w jednym z najnowocześniejszych na świecie centrów danych, które gwarantuje dostępność usługi przez około 99.9% czasu w skali roku. O wszelkich planowanych przerwach w dostępności usługi, kursanci będą informowani z wyprzedzeniem.

12) Czym są „testy cząstkowe”?

„Testy cząstkowe”, są to testy wielokrotnego wyboru sprawdzające wiedzę pod koniec omawiania każdego tematu. W momencie niezaliczenia testu cząstkowego można nieodpłatnie podejść do testu ponownie, aż do skutku.  W każdej chwili istnieje możliwość powrotu do lekcji, mechanizm ten pozwala lepiej zapoznać się z przygotowanym materiałem.

13) Czym jest „Praca Zaliczeniowa”?

Praca zaliczeniowa polega na napisaniu eseju na wybrany przez siebie temat z dostępnych tematów na platformie. Praca zaliczeniowa powinna zawierać 1-2 strony a4 napisane osobiście przez kursanta w notatniku dostępnym pod wyborem tematu pracy zaliczeniowej.

14) Czym jest "Test generalny"?

„Test generalny” jest ostatnim szczeblem do zakończenia kursu opiekuna medycznego. „TEST GENERALNY” składa się z 30 pytań losowo wybranych ze wszystkich „testów cząstkowych”. Próg zaliczenia „TESTU GENERALNEGO” to 25/30. W razie niepowodzenia na teście generalnym można nieodpłatnie przystąpić do testu ponownie, aż do skutku.

15) Czym jest „Formularz kontaktowy”?

„Formularz kontaktowy” wypełnia się po zaliczeniu ostatniego „TESTU GENERALNEGO”. Wypełnienie „formularza kontaktowego” jest niezbędne, ponieważ zapisane w nim dane są potrzebne do wystawienia zaświadczenia MEN oraz certyfikatów ukończenia kursu. Należy zwrócić uwagę na wielkość liter oraz poprawność wpisanych danych. Jest to bardzo ważne, ponieważ treść z „formularza kontaktowego” jest zamieszczana bezpośrednio na dokumentacji.

16) Jak wygląda odbiór dokumentacji poświadczającej ukończenie kursu?

Dokumentacja o ukończeniu szkolenia zostaje dostarczona do kursanta w terminie od 3 do 7 dni roboczych, od momentu zdania egzaminów i dopełnieniu wszelkich powinności. Przesyłka zostaje wysłana listem poleconym priorytetem, z możliwością monitorowania jej aktualnego statusu na stronie internetowej: http://emonitoring.poczta-polska.pl/. Czas doręczenia wynosi około 2-3 dni robocze.

17) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

18) Jaka przeglądarka najlepiej współpracuje z platformą e-learningową?

Do prawidłowej funkcjonalności platformy wymagana jest jedna z najnowszych wersji przeglądarek: Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Google Chrome. Ponadto przeglądarka powinna obsługiwać JavaScript oraz akceptować dane zapisywane w plikach Cookie.

19) Jak skorzystać z dofinansowania Urzędu Pracy na szkolenia organizowane przez Krajowy Instytut Medyczny?

Każda osoba zarejestrowana w urzędzie pracy posiada możliwość ubiegania się o dofinansowanie na kursy organizowane przez Krajowy Instytut Medyczny do wysokości bonu szkoleniowego. Wartość bonów szkoleniowych najczęściej oscylują w granicach od 4000 zł do 6000 zł., dzięki czemu kursant ma możliwość realizacji nawet kilku kursów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Krajowym Instytutem Medycznym przed udaniem się do urzędu Pracy celem ustalenia szczegółów dot. dalszej współpracy. Krajowy Instytut Medyczny widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem: 2.14/00400/2016.

20) Czy można uzyskać zniżkę na kolejny kurs?

Absolwenci Krajowego Instytutu Medycznego, na każde kolejne szkolenie otrzymują 10% zniżki. System nalicza rabat automatycznie przy zgłoszeniu na kolejny kurs.

Dodatkowo, jeśli kwota zamówienia w koszyku zawiera się w przedziałach z poniższej tabeli, otrzymasz rabat:

OdDoRabat
2000 PLN3000 PLN10 %
3000 PLN5000 PLN15 %
5000 PLN10000 PLN20 %

Dorota Renata Kurylowicz: Kurs bardzo przejrzysty. Porusza wszystkie aspekty pracy opiekuna.Daje podglad jak powinna wygladac i na czym sie opiera praca opiekuna. Szczerze wszystkim polecam

Ewa: Kurs rzetelnie przygotowany, podany w bardzo przystępnej formie.

marta: kurs bardzo pomocny. polecam.

Agnieszka:           Wiadomości zawarte w kursie pozwoliły mi na usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy zdobytej w wieloletniej pracy w charakterze opiekunki . Informacje są podane w ,, pigułce" w bardzo prosty do zapamiętania sposób . Zdobycie nowych informacji pozwala inaczej spojrzeć na zawód opiekuna i znacząco ułatwić jego wykonywanie . Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym osobą .  

Kurs Opiekuna Medycznego: Super kurs.Polecam

anna mietus: kurs bardzo dobry przejzysty materialy swietnie przygotowane mozna sie z nich duzo dowiedziec

Wanda Mazur: Kurs rzetelny i profesjonalny, dużo przydatnych informacji.Dobrze zorganizowany.Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana prezentowanymi materiałami do nauki.Dziękuję

Kopania Czarek: Bardzo dużo materiału bardzo przejrzyście  napisanego. wygodna forma pisania testów. 

marta: Jestem bardzo zadowolona z kursu. dużo cennych informacji w przystępnej i zrozumiałej formie. Polecam.

EWA SZAŁACHOWSKA: KURS JEST POMOCNY W PRACY.

Kurs Opiekuna Medycznego: Super kurs .Polecam!

Iwona: Jestem bardzo zadowolona z przebiegu, dziękuję i pozdrawiam

Katarzyna Skalska: Kurs bardzo dobrze zorganizowany, materiały dydaktyczne bardzo przejrzyste, można dostosować go bez problemu do wolnego czasu. Polecam. 

Izabela : Bardzo dobry. Polecam

Iwona : Bardzo dobra i szybka pomoc w wyjasnieniu roznych tematow.Pomoc telefoniczna rowniez bardzo mila,polecam kazdemu.

Mateusz Celary: Materiał kursu był przystępnie zaprezentowany. Zaletą kursu była jego zwięzłość. Platforma działała niezawodnie a na wszelkie moje  pytania osoba odpowiedzialna za kontakt z kursantami niezwłocznie mi odpisywała. Podsumowując jestem zadowolony.

Wiesława : Kurs super , bardzo ciekawe materiały. Polecam

Katarzyna Skalska: kurs bardzo dobrze zorganizowany można go dostosować do  swojego wolnego czasu materiał dostępny opracowany bardzo przejrzyście polecam

mika: kurs super, polecamdużo się można dowiedzić

Bardzo Dobra: Jestem bardzo zadowolna,mozna sie uczyc,kiedy pozwala nam na to czas.Program jest opisany jasno i zrozumiale.Polecac go bede wszystkim ,ktorzy chca zdobywac wiedze i rozwijac swoje umiejetnosci.W rzyszlosci skorzystam jeszcze z innych kursow.Dziekuje bardzo rowniez obsludze telefonicznej z Warszawy rowniez pomagaja i odpowiadaja na wszystkie pytania.Iwona

Wioleta Dziemianowicz : Kurs Opiekuna Medycznego okazał się bardzo " elastyczny " idealne warunki do nauki i zaliczania testów . Kurs robiłam podczas pracy :) , jestem opiekunka osób starszych i mam bardzo mało czasu wolnego , lecz nie miałam problemu z dostosowaniem czasu do nauki i ukończenia kursu . Jestem zadowolona i z całą pewnością teraz mogę powiedzieć że na naukę nie jest nigdy zapóźno( mam 51 lat ;) ) POLECAM !!! :)  

Ewa Łuczyńska:  Kurs Opiekuna Medycznego polecam wszystkim którzy pragną albo podnieść swoje kwalifikacje albo też pracować jako Opiekun Medyczny. Kurs bardzo czytelny , dobrze opracowany nie zagmatwany . Lekcje na platformie przejrzyste , testy cząstkowe kończące temat bardzo przydatne utrwalające materiał. Polecam wszystkim którzy chcieliby skorzystać a jeszcze wahają się .

Lis beata: Kurs bardzo dobrze przygotowany. Dużo przydatnych treści

Macikowska: Polecam kurs!

Asia: Bardzo ciekawy kurs. Materiały dobrze przygotowane. Polecam.

A.Hiller: Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie.Można się wiele dowiedzieć.Wiedza jasno i klarownie przekazana.Jestem bardzo zadowolona z tego kursu i napewno będę polecać znajomym.

RYSZARD LECH-HARTWIG: SUPER PANIE PRACUJĄCE W INSTYTUCIE-BARDZO POMOCNE I SYMPATYCZNE.DZIĘKKUJĘ I POZDRAWIAM

URSZULA MARIA HARTWIG : KURS PRZEBIEGAL W ZNAKOMITEJ WSPOLPRACY PAN Z INSTYTUTU MEDYCZNEGO JESTEM BARDZO WDZIECZNA ZA OKAZANĄ POMOC I JESZCZE RAZ BARDZO DZIEKUJĘ

łukasz: Kurs bardzo ciekawy i pouczający

Ewa Berej: To była przyjemność .wszystko przedstawione w sposób profesjonalny ze zrozumieniem.bardzo dużo się nauczyłam. Dziekuje

Izabela Musioł: Jestem bardzo zadowolona. W przyszłości skorzystam z kursu asystenta osob niepełnosprawnych.

Angelika: Kurs bardzo ciekawy, wiedza opracowana w przystępnej  formie.

Anna: Kurs przygotowany profesjonalnie. Materiały zrozumiałe, czytelne, wyczerpujące zagadnienia.Warto uczyć się  w Krajowym Instytucie Medycznym. Już myślę o kolejnym kursie.

Małgorzata Zbytniewska: Polecam wszystkim. Super kurs, pozdrawiam.

Aneta: Kurs był dla mnie doskonałą możliwością dokształcenia się. Forma nauki przyjazna dla osób pracujących.

Marta: Ten kurs jest łatwą i przystępną formą przyswojenia sobie wiedzy teoretycznej, jaką powinien posiadać opiekun medyczny.

Katarzyna Ledwójcik: Kurs bardzo ciekawy. Można dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Pracuję jako opiekun w DPS i mam wiedzę nt. opieki nad osobą chorą i niesamodzielną ale dzięki temu kursowi jeszcze bardziej wzbogaciłam swoją wiedzę i wierzę, że jeszcze lepiej będę wykonywać to, co robiłam dotychczas. 

Renata Hryb: Bardzo dobry kurs. Przy odrobinie szczerych chęci można się wiele nauczyć. Wiedza nabyta podczas kursu będzie bardzo przydatna podczas pracy w zawodzie opiekuna medycznego.

Beata: Kurs bardzo dobrze przygotowany.

Roksana Laszczkowska : Kurs zawiera bardzo przydatne informacje praktyczne i teoretyczne dotyczące zarówno pracy opiekuna medycznego ale również opiekunki osób starszych jak również dotyczące osób starszych, chorób związanych ze  starością. Moja wiedza na pewno została poszerzona i będę z całą pewnością wykorzystywać ją w codziennej pracy. Polecam każdej osobie, która na co dzień ma styczność z osobami starszymi.

Ewa : Kurs bardzo interesujący,przekaz wiadomości bardzo trafny .Wiedza bardzo jasno przekazana ,wszystko jest klarownie przekazane . Serdecznie dziekuję za kurs opiekuna medycznego, z pewnościa skorzystam w przyszłości z kolejnego kursu .Dziękuję za pełen profesjonalizm.

Ewa Chiniewicz: Kurs bardzo dobry,  materiały edukacyjne wystarczające.

Kasia: Kurs rewelacyjny. Informacje zawarte w materiałach bardzo przydatne merytoryczne i rzeczowe. testy koncowe oparte o informacje z materiałów. Bezproblemowe działanie calego serwisu dostep do materiałów rewelacja. Jak dla mnie 5+

Dorota Szczęsna: Dziękuję bardzo za udostąpienie mi kursu opiekuna medycznego.Dzięki temu będę miał pracę o jakiej marzyłam.Jestem pozytywnie zadowolona.DziękujęDorota Szczęsna

Anna Barbara Antonowicz: Jestem zadowolona,kurs powiększył moją wiedzę.

Wiktor Antonowicz: Jestem bardzo zadowolony.

Robert Adamski: Profesjonalny kurs wart polecenia wszystko idzie niewiarygodnie sprawnie co się rzadko zdarza jestem mega zadowolony

Beata Linka: Ciekawe materiały, łatwo dostępny, bardzo dobry dla chcących poszerzyć swą wiedzę, interesująca interpretacja, ogólnie bardzo interesujący.

Ela : Kurs szybki, prosty w obsłudze. Polecam.

Angelika Kubaś: Kurs podany w bardzo dostępnej formie, myślę że z powodzeniem każdy kto chciałby zdobyć takie uprawinienia może do niego przystąpić. Można codziennie poświecić na kurs tyle czasu ile sie ma.Polecam

Joanna: Kurs bardzo mi sie podobal, w pełni zaspokoił moje zapotrzebowanie na informację, na pewno jeszcze skorzystam z innych kursów.

Ewelina: Polecam

psia: Kurs na bardzo dobrym poziomie

Maria Dymowska: Kurs przekazuje duzo przydatnych wiadomosci w latwy i przystepny sposob.

Olga: Kurs bardzo opisowy, dużo wiadomości bez wychodzenia z domu. Polecam.Czekam już tylko na świadectwo.

Hubert Przybyła: Kurs naprawdę bardzo przyjazny,można dużo uzupełnić swoją wiedzę.Pytania w testach czysto na logikę,bardzo fajny materiał polecam wszystkim którzy chcą pracować w zawodzie opiekuna medycznego.

Tokarska Agnieszka: Bardzo mi się podoba taki kurs przez internet .Szybko,bez stresu i przede wszystkim  bez komplikacji .DZIĘKUJĘ BARDZO.

Ewa: Kurs super. Polecam.

Dorota Hejnar: Kurs przygotowany dla osób niemających dotychczas doświadczenia w pracy jako opiekun medyczny. Zagadnienia sformułowane w przystępnym języku. Według mnie kurs jest dobrym początkiem aby dalej kontynuować kształcenie w tej dziedzinie. Platforma internetowa działał bez zastrzeżeń. 

Lucyna : Bardzo czytelny sposób opisanych lekcji, który pomaga przejść wszystkie etapy kursu.

baranowska: Fajny dużo się dowiedziałam mimo ,ze doświadczenie mam spore. Ciekawy i praktyczny dla osób które chcą się dowiedzieć coś nowego. Pomocny dla tych którzy nie mogą chodzić do szkoły.pozdrawiam

Bożena: Kurs przygotowany świetnie, materiały przejrzyste. Polecam w 100% i napewno powrócę tu jeszcze na jakiś inny kurs

Damian : Bardzo szybki kurs Polecam jeśli komuś zależy na czasie !

Dariusz: Kurs świetnie przygotowany ,nauka nie sprawia żadnych problemów ,a umożliwił mi odswieżenie swojej wiedzy i zdobyciu międzynarodowego zawodu Opiekun Medyczny

Barbara Cudakiewicz: Bardzo dobry kurs. Odpowiednia ilość materiałów szkoleniowych.

Przemek: Świetny kurs, prosto czytelnie. Materiały napisane prostym językiem.Polecam

Aśka: Materiały opracowane przez zespół profesjonalistów. 

Katarzyna P: Świetny kurs. Przyjemna forma nauki

Marcus M.: Wiele nauczyłem się z materiałów, które zostały mi przekazane. Zdobyta wiedza przyda się do wykonywania zawodu osobom, które wcześniej nie miały kontaktu z tą materią

Dajana: Na pewno zapisze się na kolejny kurs realizowany przez tą platformę. Fantastyczna forma nauki

Iza: Obsługa portalu bardzo pomocna i zawsze w razie potrzeby do dyspozycji kursanta. Polecam

Karol G.: Uzyskane kwalifikacje na pewno znajdą zastosowanie w praktyce

Beata K.: Bardzo istotnym było dla mnie to, że szybko można zrealizować całość szkolenia

Anna W.: Na prawdę dobry materiał przygotowujący do pracy

Filip B.: Taka realizacja kursu jest fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które nie dysponują czasem by dojeżdżać na zajęcia

Mateusz: Trafna i przemyślana strona!

Berenika: Ogólnie ok, jednak zabrakło mi większej ilości prostych zagadnień, które również są bardzo istotne podczas procesu nauki

Stanisław C.: Kurs spełnił moje wymagania. Polecam

Henryk W: Przygotowane materiały ciekawe, merytoryczne jednocześnie wymagające. W całokształcie zasługuje na polecenie go innym osobom

Sylwia D.: Super opracowane materiały dla kursanta. Wszystko przedstawione jasno i przejrzyście

Adaś B.: Ukończenie nauki w kierunku opiekuna medycznego dajemożliwości znalezienia pracy w wielu miejscach, dlatego decydowałem się na zdobywanie wiedzy w formie e-learningu. Jestem bardzo zadowolony

Ola: W całokształcie wszystko bardzo mi się podobało. Obiektywnie mogę stwierdzić, że wiele nauczyłam się po tym kursie

Alicja: Uszczegółowiłabym pewne informacje, ale ogólnie kurs jest godny uwagi

Magda L: Uważam, że opracowany zakres wiedzy, przekazywanej kursantowi skonstruowany jest odpowiednio i zgodnie z obecnymi wymaganiami rynku pracy

Renata L-P: Doskonała, nie wymagająca wyrzeczeń forma nauki. Polecam każdemu zainteresowanemu kursem opiekuna medycznego

Roksana: Jestem niezwykle zadowolona z ukończenia kursu w tej formie. Możliwość pracy i nauki we własnym tempie z możliwością powrotu  do materiałów szkoleniowych było dla mnie bardzo istotne.

Przemysław: Świetna opcja zdobycia zawodu opiekuna medycznego w dogodnym dla zainteresowanego tempie. Dogodnie podzielone materiały, jeśli chodzi o sam przekaz wiedzy, następuje to w bardzo prosty sposób, zrozumiały dla każdego 

Paula: Nauka na platformie jest zdecydowanie wygodniejszą opcją niż uczęszczanie na zajęcia stacjonarnie. To zadecydowało o moim wyborze i jestem z tego zadowolona. 

Otylia: Kurs realizowany na platformie był dla mnie doskonałą możliwością dokształcania się. Forma nauki jaka została tutaj zastosowana nie korygowała z moimi obowiązkami dzięki czemu ukończyłam go bez większych problemów i wyrzeczeń

Hanna: Materiały naukowe i ich rozpiętość nie odbiegają jakością od informacji zdobywanych na kursach w szkołach stacjonarnych, mogę uciec się do takiego porównania, ponieważ nie jest to pierwszy kurs z dziedziny medycznej, na jaki przyszło mi uczęszczać. Podsumowując- śmiało polecam

Dorota A.: Porządnie opracowany zakres materiałów szkoleniowych. Bardzo ciekawe formy przekazu wiedzy

Emilka: Pomimo dość dużego materiału, jaki przyszło mi opanować, jestem niezmiernie usatysfakcjonowana ukończeniem kursu opiekuna medycznego. Wiedza, którą zdobyłam na pewno zaprocentuje w mojej przyszłej pracy, do której czuję się zdecydowanie gotowa

Michalina: Zachęcam i polecam realizację kursu!

Agata: Kursy realizowane tą metodą są obecnie najlepszą formą nauki, jaką może wymarzyć sobie każda zapracowana osoba. Wszystko bardzo fajnie zorganizowane i  dopracowane

Ilona: Ciekawe przykłady i dobrze przygotowane testy końcowe. Polecam

Emilia: Moim zdaniem kurs na opiekuna medycznego jest zbyt szczegółowy

Zuzanna: Szkolenie na wysokim poziomie. Platforma prosta w użytkowaniu i bardzo przyjazna kursantowi. Polecam!

Arkadiusz: Ciekawie skonstruowany test generalny. Widać, że materiały opracowują specjaliści z danej dziedziny. Polecam

Łucja: Pracuję jako pielęgniarka od kilku lat. W celu poszerzania certyfikowanych umiejętności postanowiłam zrealizować kurs opiekuna medycznego za pośrednictwem e-learningu i jestem bardzo zadowolona. Informację zawarte w materiałach nie były mi co prawda obce, jednak potraktowałam to jako dobrą powtórkę wiedzy. Z czystym sumieniem polecam

Stanisław: Bardzo interesujący i przydatny kurs.

Sylwia B.: Z pobudek rodzinnych miałam 3 letnią przerwę w wykonywaniu zawodu opiekuna osób starszych. Chcąc powrócić na rynek postanowiłam ugruntować swoją wiedzę i poszerzyć ją o kolejne specjalizacje. Zdecydowałam się ukończyć kurs opiekuna medycznego by zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie. Elastyczność nauki na platformie, a także atrakcyjna cena kursu zadecydowały o moim wyborze.

Agata: Pracuję w szpitalu jako osoba sterylizująca narzędzia po zabiegach. Nadarzyła się okazja by awansować na pomoc pielęgniarki, jednak potrzebowałam zaświadczenia z ukończenia kursu na opiekuna medycznego, a dla osoby po 50 roku życia było to nie małe wyzwanie. Znalazłam kurs, którego realizacja odbywa się w formie e-learningu. Zdobyłam konkretną wiedzę, a sam przebieg nauki nie był dla mnie tak stresujący, jak się z początku obawiałam.

Waleria: Pracując w szpitalu publicznym, dyrekcja wymagała od personelu dokwalifikowywania się z kierunków medycznych. Zrealizowałam kurs na opiekuna medycznego na platformie internetowej, dobrze zweryfikowałam swoją wiedzę w przyjemny sposób w warunkach domowych. Polecam

Anna: Po kilkuletniej pracy w polskim DPS wyjechałam do pracy w Szwajcarii. Posiadałam certyfikat opiekuna medycznego poświadczający moje uprawnienia wystawione przez pewną firmę, której dokumenty nie były ważne dla mojego zagranicznego pracodawcy. Zapisałam się więc na kurs w SZKOLE prowadzonej przez medical. Miła pani z infolinii udzieliła mi niezbędnych informacji, podpowiedziała ilu godzinny kurs powinnam zrobić, żeby został bez problemu uznany w Szwajcarii, a certyfikat uzyskałam w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej. Dokumenty bez problemu uznane zostały przez mojego szefa!