Dotacje dla bezrobotnych
Dotacje dla firm

Poznaj naszą kadrę

Wykładowcy współpracujący z Krajowym Instytutem Medycznym to interdyscyplinarny zespół specjalistów z obszaru zdrowia, dietetyki, psychologii i pedagogiki. Na kadrę składają się członkowie uznanych organizacji naukowych oraz prelegenci poważanych sympozjów naukowych. Studia na zagranicznych uniwersytetach i liczne wymiany badawcze pozwalają im na szerokie spojrzenie na dziedzinę, w której się specjalizują.

portret
X

Ukończyła Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zdobywa, pracując w charakterze ratownika medycznego, wykładowcy akademickiego, szkoleniowca i psychologa. Twórca wykładów, treści szkoleniowych, artykułów i publikacji naukowych. Prowadzi liczne konferencje w zakresie medycyny ratowniczej.

dr Marta Kwiatoń
portret
X

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie zdobyła tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej.
Specjalista w teorii treningu sportowego i doświadczony wykładowca. Twórca licznych materiałów naukowych i artykułów w prasie branżowej.
Utytułowany sportowiec w dyscyplinach kick-boxingu i MMA, m.in. złota medalistka Pucharu Świata K1 w 2007 r.

dr Róża Gumienna
portret
X

Certyfikowana trener personalna, doświadczony instruktor i wykładowca akademicki. Doktor wychowania fizycznego. Ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Brała udział w portugalskim programie Socrates Erazmus. Absolwentka zróżnicowanych kursów zawodowych i instruktorskich, m.in. programowanie treningowe czy instruktor pilates I i II.

dr Olga Borysławska
portret
X

Doktor nauk o kulturze fizycznej i absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Posiada bogate doświadczenie jako wykładowca akademicki, dydaktyk oraz badacz, które pozyskał jako autor licznych wykładów, publikacji i konserwatoriów. W kwestii zainteresowań zawodowych skupia się na problemie odżywiania człowieka ze względu na ciążę i laktację (stan fizjologiczny), płeć, aktywność fizyczną, wiek.


dr Jerzy Eksterowicz
portret
X

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie zdobył tytuł doktora nauk społecznych w dziedzinie socjologii. Doświadczony doradca, trener biznesu, autor publikacji naukowych i wykładowca akademicki. Przeprowadza szkolenia z tematyki BHP. Biegły w dziedzinie psychologii zarządzania, andragogiki oraz komunikacji. Uczestniczy w polskich i zagranicznych konferencjach w roli prelegenta. Zajmował się branżą hotelową na Dolnym Śląsku, pracując jako manager i dyrektor.

dr Dariusz Socha
portret
X

Uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka o specjalności: żywienie człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Doświadczenie zdobywa m.in. pracując jako dietetyk, szkoleniowiec, trener, wykładowca akademicki i prelegent konferencji. Ekspert w zakresie dietetyki, zdrowia i poradnictwa żywieniowego. Ukończyła Szkołę Trenerów. Jest autorką licznych publikacji o tematyce żywieniowej, programów szkoleniowych i kampanii edukacyjnych.

dr Ewa Chojnowska
portret
X

Ukończyła SWPS w Warszawie z tytułem magistra psychologii. Absolwentka studium Szkoły Analizy Transakcyjnej Ericka Berne’a oraz licznych kursów doszkalających. Aktywny psycholog i coach z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w terapii zróżnicowanych zaburzeń oraz w organizacji szkoleń coachingowych dla konkretnych grup odbiorców.

mgr Dagmara Kucewicz
portret
X

Posiada tytuł magistra inżyniera inżynierii biomedycznej i materiałowej. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończyła również studia podyplomowe: menadżer turystyki i sportu, jak również przygotowanie w zakresie psychologiczno-pedagogicznym i dydaktycznym. Jest zawodową siatkarką, była także reprezentantką kraju w kadrze juniorek. Dzięki doświadczeniu sportowo-zawodowemu świetnie sprawdza się w pracy dydaktycznej.

mgr Adrianna Szady