Masażysta - kursy kwalifikacyjne

Kursy masażu

Ładowanie...

Medical.edu.pl - dostępne kursy online

Kursy masażu

Zabiegi masażu są tym rodzajem terapii, które mają bardzo szerokie spektrum działania - zaczynając od funkcji relaksacyjnej, aż po prozdrowotną - dlatego też są chętnie wybierane nie tylko przez potrzebujących pacjentów, ale i osoby nie wykazujące do tego wskazań lekarskich. Korzyści płynące z masażu są odczuwalne już po pierwszym zabiegu, a długofalowe działania potrafią dokonać wielu pozytywnych zmian w organizmie - oczywiście tylko wtedy, gdy wykonywane są przez specjalistów w tej dziedzinie - wykwalifikowanych masażystów.

Krajowy Instytut Medyczny jako instytucja szkoleniowa w tematyce okołomedycznej, oferuje kursy masażu oraz kursy dla masażystów, które umożliwią uzyskanie profesjonalnych umiejętności i poznanie unikalnych technik pracy, pozwalających na wyróżnienie na branżowym rynku.

Kurs masażu - szkolenie godne polecenia

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z masażem, proponujemy trzystopniowy kurs masażysty, który krok po kroku wprowadza kursantów w specyfikę zawodu. Przygotowuje całkowicie od podstaw, pozwalając na gruntowne poznanie wszystkich aspektów niezbędnych do pracy. Całościowe szkolenie podzielone jest na trzy odrębne kursy:

  • kurs masażu - I stopień,

  • kurs masażu - II stopień,

  • kwalifikacyjny kurs masażysty.

Ilość materiału potrzebna do uzyskania kwalifikacji zawodowych jest imponująca - co świadczyć może o prestiżu tego zawodu oraz rzetelnym podejściu do jakości nauczania. Stąd też podział na poszczególne bloki, pozwalające na opanowanie materiału w zindywidualizowanym formacie - jako kursy masażu online.

Format nauki poprzez e-learning nie odbiega merytoryką od szkoleń stacjonarnych. Profesjonalnie przygotowane materiały naszych kursów na masażystę pozwalają na szczegółowe poznanie technik terapeutycznych - zarówno tych podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych.

Kursy dla profesjonalistów

Kursy masażu to nie tylko propozycja dla osób początkujących. Osoby, które zawodowo zajmują się masażem: fizjoterapeuci czy technicy masażyści - w ofercie naszych kursów masażu również znajdą pozycje, które pozwolą na rozwój zawodowy, uzyskanie nowych umiejętności bądź usystematyzowanie tematów już poznanych. Szczególne zainteresowanie może wzbudzić kurs masażu online, który oprócz nadania odpowiednich kwalifikacji wprowadza do świata masaży orientalnych. Są to szczególne techniki, pozwalające na poszerzenie posiadanych już umiejętności, ujęte jednak w aspektach wykorzystywanych w innych rejonach świata, w tym m.in.:

  • refleksoterapia dłoni i stóp,

  • chiropraktyka,

  • kurs masażu z użyciem gorących kamieni,

  • techniki ajurwedyjskie,

  • kursy masażysty: shiatsu, lomi lomi nui,

  • masaż tajski.

Dodatkowo, podczas powyższego kursu masażu, kursanci zapoznają się z aspektami psychoterapeutycznymi tych wyjątkowych zabiegów: rozwijają swoje kompetencje społeczne i osobiste, uczą się aktywnie słuchać oraz zapewniać każdemu z różnorodnych typów pacjentów poczucie głębokiego zaopiekowania. To wszystko sprawia, że udział w naszym kursie masażu online to gwarancja rozwoju nie tylko na poziomie umiejętności, ale również duchowym. 

Od podstaw do profesjonalisty - nowoczesna forma nauki

Kurs masażu online to forma nauki za pomocą dedykowanej kursantom platformy edukacyjnej. Każdy ze słuchaczy uzyskuje indywidualny dostęp do materiałów, dzięki którym w dowolnym miejscu i czasie może poszerzać swoje umiejętności. Tempo nauki również ustala sam kursant - nie występują tu limity czasowe, ograniczone czasem zjazdu na kurs stacjonarny. Również do testów i egzaminów można przystąpić dopiero w momencie, gdy słuchacz sam uzna, że jest gotowy na prezentację. Kurs na masażystę jeszcze nigdy nie był tak wygodny i przystępny, a dodatkowo profesjonalny - o czym można przekonać się osobiście, korzystając z naszej oferty kursów masażu.

Nasi partnerzy


Posiadamy akredytację Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego
na podstawie audytu nr: 6/UW/5/2019

Zadzwoń teraz