Dotacje dla bezrobotnych
Dotacje dla firm
obrazek

Szkolenie na Opiekuna w Żłobku lub Klubie Dziecięcym Online

  Dziś: 17% taniej 1695.00 PLN cena promocyjna: 1395.00 PLN
Popularność kursu: 99.2%       Opinie: 383       wróć do kursów

Szkolenie ONLINE daje uprawnienia do podjęcia pracy w żłobku, klubie dziecięcym, placówkach zajmujących się opieką nad najmłodszymi oraz w charakterze opiekunki do dzieci do 3 roku życia.

PROGRAM KURSU - ZOBACZ 

Posiadamy zgodę Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na organizację kursu, dzięki czemu nie musisz się martwić o wiarygodność świadectwa. Nr decyzji: DSR-V.844.61.2016.AK nr: 76/2016

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: kontakt@medical.edu.pl lub telefoniczny: 22 116 59 59

                                                                                                                                      
     

  

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze Opinie Absolwentów

1) Co daje mi ukończenie kursu na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym?

Po ukończeniu kursu on-line otrzymuje się kwalifikacje zawodowe niezbędne do podjęcia pracy w charakterze opiekuna w żłobkach i klubach dziecięcych. Osoba, która ukończyła kurs otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu (zgodnie z rozporządzeniem), dzięki czemu może podjąć legalne zatrudnienie w charakterze opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym.

Posiadamy zgodę Ministra Pracy i Polityki Społecznej na organizację kursu, dzięki czemu nie musisz się martwić o wiarygodność świadectwa. nr zgodyDSR-V.844.61.2016.AK nr: 76/2016

2) Czy zaświadczenia trzeba odnawiać/uaktualniać?

Zaświadczenia są wydawane na podstawie odpowiednich rozporządzeń i są dożywotnie! Nie wymagają dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

3) Czy na zaświadczeniu jest adnotacja, że był to kurs on-line?

Nigdzie nie ma zapisu, że był to kurs on-line. Zaświadczenie jest dokładnie takie samo jak w przypadku ukończenia kursu metodą stacjonarną.

4) Ile czasu zajmuje zapoznanie z całym materiałem kursu?

To Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić na kurs. Kurs programowo trwa 280 godzin. Jednak pamiętaj, że nasze kursy nie są kursami grupowymi, więc czas trwania kursu zależy od Twoich predyspozycji oraz dyspozycyjności czasowej. Pamiętaj również, że kurs on-line umożliwia realizację praktyk równolegle do kursu realizowanego na platformie, dzięki czemu kurs ukończysz w zdecydowanie w krótszym czasie.

5) W jakim czasie muszę ukończyć wybrany kurs?

Kurs zaczynasz i kończysz kiedy chcesz. Nie ma limitu czasowego w którym musisz ukończyć kurs.

6) Jak wygląda nauka podczas kursu on-line?

Portal Medical.edu.pl przygotował dla wszystkich duża porcję wiedzy zawartą w czytelnych prezentacjach i załącznikach. Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów w dziedzinie sprawowania opieki. Dla wygody słuchacza cały materiał został opracowany w postaci prezentacji głosowych. Prezentacje przedstawione zostały przez przyjemnego dla ucha lektora.

7) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej?

Platforma jak tak skonstruowana, aby żaden kursant nie miał problemu z zalogowaniem się do platformy oraz przeglądaniu prezentacji, załączników czy ćwiczeń. Jednak w razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą: kontakt@medical.edu.pl 

8) Czy kursy on-line są niezawodne w działaniu?

Tak. Platforma została zainstalowana w jednym z najnowocześniejszych na świecie centrów danych, które gwarantuje dostępność usługi przez 99.9% czasu w skali roku. O wszelkich przerwach technicznych i konserwacyjnych będziemy informować dużo wcześniej na łamach portalu.

9) Czym są „testy cząstkowe” na kursach on-line?

„Testy cząstkowe” są to testy znajdujące się pod koniec każdego tematu. Testy cząstkowe są testami wielokrotnego wyboru. W momencie niezaliczenia testu cząstkowego zawsze możesz spróbować zaliczyć go ponownie lub wrócić jeszcze raz do odsłuchanej wcześniej lekcji. Pozwala to zapoznać się dokładniej z przygotowanym przez nas materiałem i podejść do testu cząstkowego jeszcze raz.

10) Czym jest „Praca zaliczeniowa”?

Praca zaliczeniowa polega na napisaniu eseju na jeden z dostępnych tematów. Praca zaliczeniowa powinna zawierać maksymalnie 1 stronę a4 napisane osobiście przez kursanta w notatniku dostępnym pod tematem „Praca zaliczeniowa”.

11) Czym jest „TEST GENERALNY”?

Test generalny jest ostatnim szczeblem do uzyskania kwalifikacji zawodowych na opiekuna. „TEST GENERALNY” składa się z 20 pytań losowo wybranych ze wszystkich „testów cząstkowych”. Próg zaliczenia „TESTU GENERALNEGO” to 15/20. Do testu generalnego można podchodzić wielokrotnie, aż do momentu zaliczenia.

12) Czym jest „Formularz kontaktowy”?

Formularz kontaktowy wypełniasz po zaliczenia ostatniego „TESTU GENERALNEGO”. Wypełnienie „formularza kontaktowego” jest niezbędne, ponieważ podajesz w nim dane, które są potrzebne do wystawienia zaświadczenia ukończenia kursu.

13) Jak wygląda odbiór zaświadczenia?

a)  Piszesz „Pracę zaliczeniową"

b)  Zaliczasz „TEST GENERALNY”

c)  Wypełniasz „Formularz kontaktowy”

d) Zaświadczenie wysyłamy do Ciebie w ciągu 48h na podany w „Formularzu kontaktowym” adres zamieszkania.

14) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

15) Jaka przeglądarka najlepiej współpracuje z platformą e-learningową?

Do prawidłowej funkcjonalności naszej platformy wymagane są najnowsze wersje przeglądarek: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Google Chrome. Ponadto przeglądarka powinna obsługiwać JavaScript oraz akceptować dane zapisywane w plikach Cookie.

16) Czy wystawiacie Faktury?

Celem wygenerowania faktury, po opłaceniu zamówienia, należy zalogować się na indywidualnym koncie kursanta oraz przejść do zakładki "Panel kursanta". Następnie prosimy o uzupełnienie danych niezbędnych do wystawienia dokumentu. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie.

17) Jakie są warunki, aby zapisać się na szkolenie?

Aby przystąpić do szkolenia, należy mieć:

- ukończoną szkołę średnią

- ukończony 18 rok życia

Joanna B.: Kurs jest dość wymagający, obszerny i ciekawy. Trzeba poświęcić pewien czas i skupienie. Bardzo dobrze, że jest elastyczny przez formę on-line. Ciekawa, dobrze opisana treść, dobrze, że jest podział na moduły.

Sylwia W.: bardzo czytelny dokladny i zrozumiały

Magdalena H.: Kurs przeprowadzony na wysokim poziomie w bardzo wygodnej formie. 

Michalska: Ciekawe, infromację, wiele można się z kursu nauczyć:)

Magdalena W.: Kurs oceniam bardzo pozytywnie, materiały zgromadzone i posegrowane w sposób tematyczny i przejrzysty. Łatwy i bardzo dobry kontakt z biurem obsługi, warto polecać innym.

Ala: kurs fajny, zrozumiały materiał, na spokojnie można wszystko zrobić polecam

Klaudia Sz.: Bardzo polecam! Merytoryczne i konkretne materiały i przygotowanie do pracy w zawodzie opiekunki w żłobku.

Dorota: Rewelacyjny kurs, zawiera bardzo ciekawe i rzetelne informacje.

Magda: Polecam każdemu

Małgorzata: Kurs bardzo dobrze poprowadzony, materiały bardzo czytelne i obszerne.

Natalia: Rzetelne materiały , dużo ważnych informacji bardzo dużo wyniosłam z tego kursu

Aleksandra: Super, godne polecenia

Aleksandra: Jak najbardziej polecam!:)

Weronika: Polecam

Monika: Bardzo polecam , ciekawy kurs , bardzo dobrze opracowane tematy przygotowujące do pracy z dziećmi !!!!

M.: Bardzo dobry kurs

Aneta: kurs bardzo praktyczny, dużo ciekawych i potrzebnych rzeczy.Bardzo zwięzłe i konkretne wiadomości. Myślę, że nie poprzestanę na jednym kursie.polecam 

Natalia: Kurs, moim zdaniem był bardzo szczegółowy i wyjaśniający wiele kwestii związanych z opieką nad dziećmi. Lekcje były przystępne do nauki. Ogólnie kurs oceniam na bardzo dobrze wykonany.

Małgosia: Kurs bardzo przyjemny, czytelny. Łatwy w obsłudze. Przekazujący całą potrzebną wiedzę oraz wyczerpujący podstawowe zagadnienia opieki nad dziećmi.

Karolina: Kurs przeprowadzony na najwyższym poziomie. Polecam

Ala: Kurs fajnie opracowany, interesujące tematy.

Katarzyna: Witam, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim.

Joanna: Fajny merytoryczny kurs 

Dorota: Kurs bardzo mi się podobał, był ciekawy i posiada istotne informacje, materiały były przejrzyste i zrozumiałe, z chęcią polecę go innym.

Katarzyna: Nauka szybka, miła i przyjemna. Bez wychodzenia z domu, bez stresu. Polecam

Aleksandra: Bardzo polecam! :)

Iwona: Kurs oceniam bardzo dobrze. 

Ilona: Bardzo polecam treść jasna i przejrzysta, kurs świetnie przygotowujący do pracy z dziećmi :)

Elżbieta : Kurs bardzo dobry.

Elżbieta: Kurs bardzo dobry, polecam wszystkim.

Agnieszka: Kurs oceniam pozytywnie, zawierał wiele ważnych informacji, przydatnych podczas pracy jako opiekun w żłobku i przedszkolu. Umożliwił lepsze zrozumienie rozwoju i zachowań dzieci. Materiały do zajęć były bardzo czytelne, przejrzyste. 

Anna G.: Kurs prowadzony profesjonalnie, dużo przydatnych materiałów do nauki, przejrzysta strona internetowa. Dużym ułatwieniem jest to, że kurs można ukończyć w dowolnym dla siebie czasie. Polecam każdemu.

Magdalena: W kursie zostały omówione wyczerpujące wszystkie ważne tematy. 

Kopras : Bardzo polecam kurs, wszystko treściwe, na temat. Można wracać do tematów, oraz uczyć się w każdym miejscu i o każdym czasie. Polecam :) 

Małgorzata: Moja opinia o kursie jest bardzo pozytywna bardzo dużo wiadomości się dowiedziałam na różne tematy jak postępować z dzieci jak z mini rozmawiać jak opiekować i mino tego że jestem mama 2 dzieci nie każdy jest idealny. Dzięki kursowi wiem jak opiekować się własnymi dziećmi jak z nimi rozmawiać radzić ze stresem agresja itp. Jeśli miała bym okazje podejść do takiego kursu jeszcze raz bez wahania i zastanawiania rozpoczęła bym kurs ponownie i będę polecała każdemu wasz kurs bo bardzo dużo idzie się nauczyć i dowiedzieć. Dziękuje bardzo z tak dobre przygotowanie mnie do roli opiekuna pomocy w żłobku.   

zuziak: Wszystko super objaśnione i czytelnie rozpisane. Dzięki temu łatwo przyswaja się tematy.

Patrycja: Kurs/ prezentacje zrobione w 100% dokładnie. 

Jola: Super polecam serdecznie !

Aleksandra : Kurs lekki i przyjemny. Dowiedziałam się bardzo dużo przydatnych informacji. Lekcje napisane w czytelny i przyjemny w odbiorze tekst.  

Emilia W : Bardzo wartościowe materiały 

Iwona Sawicka: ocena dobra

Sójka Jolanta: Kurs bardzo przyjemny, przejrzysty, wszystko wyjaśnione opisane krok po kroku. Bardzo dużo materiałów naukowych. Polecam bardzo.

Patrycja Wyszyńska : Kursy prowadzone na bardzo wysokim poziomie , wszystko dopracowanie w 100 %.Serdecznie polecam Krajowy Instytut Medyczny .

AgataM: Z kursu jestem zadowolona. Tematy i zagadnienia fajnie opracowane, prezentacje przejrzyste, czytelne, dostarczają odpowiednią ilość wiedzy jaka jest potrzebna. 

Milena Piotrowska : Wszystko opisane jasno i precyzyjnie. Polecam ze względu na możliwośc zapoznawania się z tematami wedle swojego tempa i możliwości

Patrycja Wyszyńska : serdecznie polecam kursy w Krajowym Instytucie Medycznym ,wszystko przygotowane na wysokim poziomie 

Patrycja Wyszyńska : Z czystą przyjemnością polecam kurs Opiekuna w Żłobku lub Klubie Dziecięcym , można przyswoić bardzo dużo wiedzy i ciekawostek . Prezentacje przygotowane do każdego tematu dopracowane są na wysokim poziomie . Jestem bardzo zadowolona , że wybrałam kurs w Krajowym Instytucie Medycznym .

Monika Siekierska : Kurs bardzo przydatny do dalszej pracy z dziećmi .Dużo wiadomości z podstaw , teorii, psychologii ale też bardzo przydatne BHP. Dzięki informacjom które można sobie wydrukować nie ogranicza czasowo , można wykonywać go w każdym miejscu i o każdej porze. Świetna komunikacja i pomoc ze  strony konsultantów . Bardzo rzeczowo i skrupulatnie wszystkiego można się dowiedzieć nigdy nie zostałam sama z problemem  . Szkolenie online pomimo moich obaw mogę uznać za wiele bardziej korzystne bo w każdej chwili mogłam wrócić do tematu który zajmował mi więcej czasu na przyswojenie wiedzy .Bardzo serdecznie dziękuje  wszystkim osobom które pomagały mi przejść przez ten kurs , za profesjonalną obsługę i fantastyczne podejście do kursanta 

Ewa Kowalczyk: Treść kursu ciekawie i przejrzyście przedstawiona, wygodna forma on-line.

Dominika Smoleń: Bardzo ciekawy kurs dużo wiadomości  jestem zadowolona

Marta: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Materiały obszerne, konkretne, zawierające wiele ważnych i przydatnych informacji. Polecam

EMILIA BYLINKA: Z wybranego kursu jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim.

Agnieszka Anna Woźniak: Kurs zawierał wiele cennych, merytorycznych wiadomości, trafnych wskazówek, przydatnych metod dzięki którym będę mogła sprawdzić się jak opiekun w żłobku. 

Sałajczyk Grażyna: SUper kurs

Piaseczna Monika : jestem mega zadowolona z kursu byl naprawde pouczajacy i bardzo doszkalajacy. nie sadzilam ze dam rade ale naprawde bylo warto jestem mega zadowolona sukces 

Magdalena Majta: Kurs oceniam jako bardzo dobry.

Sałajczyk Grażyna: Super

Wierzchowiec : Kurs przebiegał bezstresowo, duża ilość potrzebnych informacji i wiedzy w przystępnej formie.

Katarzyna Skowrońska: Dobrze przygotowany, merytoryczny.

Joanna Siedlecka : Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu 

Joanna Siedlecka: Uważam, że kurs był przyjemny i zrozumiały. Materiały okazały się bardo przydatne a testy nie sprawiały wielkich trudności.

Budzyńska Edyta: Bardzo fajny kurs,dużo cennych informacji,dobry dostęp,czytelny,przejrzysty.

Natalia: Bardzo przydatny

GÓRECKA : BARDZO WYSOKI POZIOM KURSU

Katarzyna Wielewicka: Jestem bardzo zadowolona z kusu, wszystkie informacje sa przejrzyste i zrozumiale. Polecam kazdemu.

Patrycja: kurs przystępny, jasny i rzeczowypolecam

Agnieszka Stolarek:  Jestem bardzo zadowolona z kursu. Największym atutem było to, że mogłam zalogować się w dowolnym czasie na platformę. Materiały bardzo wartościowe, przedstawione wszystko w ciekawy sposób. Dzięki Wam posiadam dużą wiedzę co przedłoży się na moje życie zawodowe. Dziękuję!

Duszyńska Wioletta: Moja opinia o kursie jest pozytywna,materiał przejrzysty,czytelny.Polecam w 100% wszystkim zainteresowanym.

Agnieszka Stolarek: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Największym atutem było to, że mogłam zalogować się w dowolnym czasie na platformę. Materiały bardzo wartościowe, przedstawione wszystko w ciekawy sposób. Dzięki Wam posiadam dużą wiedzę co przedłoży się na moje życie zawodowe. Dziękuję!

JOANNA K.: TREŚCI KURSU PRZEDSTAWIONE W BARDZO JASNY ,CZYTELNY SPOSÓB. KURS ZAWIERA BARDZO BOGATĄ ILOŚĆ MATERIAŁÓW

Izabela: Każdemu kto się zastanawia nad rozpoczęciem kursu- szczerze polecam. Dużo ciekawych informacji. Dodatkowy plus za możliwość zrobienia kursu w dogodnym dla siebie czasie.

Beata Bąk: Prezentacje są przejrzyste i zrozumiałe. kurs da się ukończyć naprawdę szybko. 

Małgorzata W.: kurs przedstawiony w bardzo przejrzystej i czytelnej formule co daje możliwość szybkiego i skutecznego zdania egzaminu  i zaliczeniu kursu .

A.K: Kurs jest świetny

Anna: Kurs przebiegł sprawnie .Jestem zadowolona. 

Paulina Błaszczyk: Kurs spełnił moje oczekiwania. Duża dawka ważnych i przydatnych informacji, dzięki którym zostałam prawidłowo wprowadzona w kompetencje opiekuna żłobka. 

Aga. K : Polecam ☺️ Bardzo fajny kurs, wszystko wytłumaczone dokładnie

Marta Mazur: Kurs zawierał informacje przydatne w pracy opiekuna w żłobku. Co więcej wszystkie materiały szkoleniowe zostały zaprezentowane w sposób przejrzysty, konkretny i zwięzły. Dobór materiałów na wysokim poziomie.

Bąk Lidia: Kurs bardzo przejrzysty zrozumiały.Trzeba tylko uważnie czytać ze zrozumieniem.Jestem bardzo zadowolona ,że udało mi się go zaliczyć.Mogę go zaproponować kolejnym osobom chętnym do wzięcia w nim udziału. 

Klaudia: Bardzo przejrzysty i przyjemny kurs. Dużo ciekawych i przydatnych informacji.

Łęgowska Aurelia: Kurs super. Polecam.

Magda : Kurs na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym oceniam na 5. Dużo cennych informacji i wskazówek do pracy z dziećmi 0-3 lata. 

Gabriela: Kurs bardzo łatwy w obsłudze. Przyswoiłam dużo istotnych informacji.Jestem bardzo zadowolona! Polecam w stu procentach! 

Justyna Laudańska: Bardzo dobry kurs, dużo ciekawych i przydatnych informacji

Anna: Bardzo sprawnie i bez problemów !Polecam !

Monika Anna Cetnarska: Kurs bardzo mi się podobał, jestem zadowolona. Wiedza przekazana w łatwo dostępny sposób i ciekawy. Polecam tą formę kursu.

Mariana Krzyzanowska: Kurs profesjonalnie przygotowany, jestem zadowolona z poziomy kształcenia oraz formy kursu online. 

Magda: Super kurs, bardzo przydatne informację. Prezentacje napisane w sposób jasny i przejrzysty. 

Weronika: Bardzo polecam kurs na Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym online. Materiały dydaktyczna na najwyższym poziomie. Dodatkowym plusem jest możliwość odbywania kursu w każdym miejscu i o każdej porze. 

Dagmara Maj: Kurs był dla mnie bardzo miłym doświadczeniem.  Bardzo przystępne materiały dla kursanta, łatwe do przyswojenia. 

Agnieszka : Kurs super. Przyswoilam wiele ważnych i przydatnych informacji. Jestem bardzo zadowolona. 

Magdalena: Kurs przyjemny, w miarę przejrzysty. Szybko można przyswoić wiedzę. 

Mariola Kijowska: Cieszę się, że skorzystałam z Państwa kursu na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. W razie jakichkolwiek pytań mogłam skorzystać z infolinii, na której zawsze uzyskałam odpowiedzi na zadane pytania. Potrzebne umiejętności zdobywa się w wygodnym dla siebie czasie. Wiadomości, które nabyłam dzięki szkoleniu - przydadzą mi się w mojej pracy z dziećmi. 

Katarzyna Sznicer: Kurs bardzo dobrze prowadzony.

Karolina: Kurs uważam za bardzo ciekawy i dobrze przygotowany. Jest w nim zawartych bardzo dużo ważnych i przydatnych informacji. 

Anna Janecka: Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Materiały, które były zawarte w prezentacjach pomogły mi zgłębić swoją wiedzę dzięki temu, że były tak obszerne i wyczerpywały temat w 100% Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w Państwa kursie.

Ania: Kurs bardzo przejrzysty, bezproblemowe obsługiwanie konta.

Klaudia Czarnecka: Jestem bardzo zadowolona z kursu i chętnie będę go polecała innym.

Joanna: polecam w 100 % 

Monika Dymarkowska : Kurs bardzo przyjemny i profesjonalny.

Ilona: Polecam kurs ,poszerzył moją wiedzę. Treści lekcji bardzo zrozumiałe i zachęcające do czytania i utrwalania wiedzy. 

Ewa: Bardzo dobry kurs.

Klient: Polecam ten kurs!

Sikorska Monika: Daje 5 bardzo mi się podobal kurs .

Ewa Cyran: Jestem bardzo zadowolona z możliwości dokształcenia się w takiej formie, która nie koliduje z moją pracą zawodową, rodziną i szkołą. Kurs był bardzo dobrze skonstruowany, gdyż omawiał najważniejsze kwestie. Prezentacje zostały przygotowane starannie. 

Jasińska Agnieszka: Polecam! Kurs bardzo na wysokim poziomie, rzetelne informacje. Prezentacje są bardzo konkretne i czytelne. Bardzo dobrze mi się pracowało na bazie tych prezentacji.

Klaudia Florczak: Kurs szybki, ciekawy, zawarte najważniejsze informacje! Polecam

wiktoria durmowicz: polecam 

Izabela: Super kurs. Polecam

Karolina: Kurs oceniam bardzo dobrze, wszystko przejrzyste, ogrom praktycznych informacji. Polecam serdecznie.

Marta Sz.: Kurs przejrzysty, dobrze opisany, zawiera dużo istotnych informacji , jestem zadowolona, polecam

Morzyc : Jestem bardzo zadowolona z kursu 

Anna Kozikowska: Kurs bardzo dobry. Szeroko omówiono w nim wszystkie zagadnienia. Zagadnienia od psychologi aż  po obowiązki opiekuna w żłobku i klubie dziciecym nauczyły mnie jak powinna wyglądać praca zdziećmi.

ROKICKA IWONA: Kurs bardzo przydatny. Dużo wiadomości przekazanych w sposób prosty i dostępny .Na pewno wiele z  informacji które zostały mi przekazane przydadzą się w pracy z dziećmi.

Katarzyna Nowara- Wojciuch: kurs bardzo dobrze zorganizowany.Polecę go znajomym.

Monika: Szkolenie na Opiekuna w Żłobku online jest bardzo szczegółowe. Uważam, że podane tematy były bardzo pomocne. W przyszłości na pewno wykorzystam nabytą wiedzę. 

Kuzia Anna: Kurs przebiegł sprawnie bez żadnych niepowodzeń. Poszerzyłam swoją wiedzę i swoje umiejętności o nowe doświadczenie. Szczerze polecam wszystkim i każdemu z osobna. Dziekuję i pozdrawiam

Katarzyna Nowara- Wojciuch: Kurs skonstruowany bardzo przejrzyście. Teoria podana w postaci łatwo przyswajalnej. Na pewno polecę go znajomym.

ANGELIKA RYNG: POLECAM WSZYSTKIM,SZYBKO,SPRAWNIE ,NAUKI TROCHE JEST ALE WARTO .

Weronika Gandziarska : Bardzo istotne informacje i cenna wiedza 

Jolanta Charchal : Kurs był przejrzysty, łatwy do przyswojenia wiedzy, polecam!

Aleksandra Kowalczyk: Uważam, że kurs przeprowadzany jest w bardzo ciekawy, zrozumiały sposób.Tematy opisane są bardzo dokładnie co daje odbiorcy czerpanie satysfakcji z tego, że posiada coraz większy zasób wiedzy. Bardzo chętnie i z wielką przyjemnością zasiada się do kolejnych rozdziałów mając na celu dalsze kształcenie się w wybranym temacie.Serdecznie poleciłabym ten kurs każdej osobie, która zainteresowana jest taką specyfiką pracy.

Karolina Boreczek: Plusem kursu jest nieograniczony dostęp czasu, oraz dostępność materiałów przez cały czas trwania. 

Małgorzata: Kurs godny polecenia. SUPER

Weronika Gandziarska : Kurs poszerzył moje kompetencje, tekst był przyjemny w odbierze. 

Nicola: Kurs dający możliwość rozwijania się, zdobywania nowej wiedzy która jest  przydatna do pracy w żłobku. Dzięki kursie zdobywa się wiedzę na temat sprawowania dzieci do odpowiedniego wieku, pierwszej pomocy. Poznałam szczegóły różnych chorób dziecięcych.  

Jolanta Sawicka: Kurs oceniam pozytywnie.Dał mi możliwość zdobycia wiedzy,jej utrwalania .Mogłam uczestniczyć w nim w dogodnych dla siebie momentach i poświęcić tyle czasu ile danej chwili mogłam .Nie napotkałam na żadne trudności, poza pewnymi- już natury technicznej.Mam nadzieję ,że zdobyta wiedza w trakcie trwania kursy ułatwi mi pracę z dziećmi.

Karolina Budek: Z kursu wyciągnęłam bardzo dużo cennych informacji i bardzo dużo potrzebnej wiedzy do pracy z dziećmi do lat 3. W kursie jest bardzo przejrzyście opisany każdy temat. Wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Bardzo mi się podobało, że nie miałam presji czasu zrobienia kursu, mogłam go robić w dowolnej chwili dla siebie. Polecam wszystkim.

Kubik Aleksandra: Kurs był przyjemny jeżeli chodzi o formę.Wiedza była przekazana w rzetelny sposób.

Benia: Polecam !

Izabela : Przyjemnie,sprawnie,dobrze opracowany program nauczania.Jestem bardzo zadowolona.POLECAM!!!!!

Kasia: Krótko, zwięźle i na temat. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu.

Paula Spadło: Kurs prowadzony w bardzo ciekawej formie. Obszerne prezentacje, które w łatwy sposób przedstawiają dany dział i zagadnienia. 

Marta Fedyk: rewelacyjny kurs. Bardzo dużo wiedzy przekazanej w bardzo przejrzysty sposób. polecam każdemu

Izabela : Kurs  jest bardzo dobrze opracowany,przekazuje cenna wiedzę na temat opieki nad dziecmi.Jestem zadowolona,polecam!!!

Monika Kilmann : Kurs bardzo dobrze zorganizowanyŁatwy dostęp do materiałów Tempo nauki można dostosować do swoich możliwości 

Karolina: Polecam!

Katarzyna Bieniek: Kurs zawierał prezentacje, które dały mi podstawy w zrozumieniu potrzeb i zachowań dzieci. Testy po modułach dawały możliwość  sprawdzenia nabytej wiedzy oraz douczenia lub sprawdzenia tego co miałam źle. Uważam, że kurs pozwolił mi zdobyć wiedzę, aby zostać opiekunką w żłobku, natomiast to nie jest koniec mojej drogi kształcenie a tym kierunku. Robienie tego kursu zachęciło mnie do rozwijania w tym zawodzie. 

Karolina: Kurs bardzo dobrze przygotowany, wszystko opisane w bardzo zrozumiały i czytelny sposób. Serdecznie wszystkim polecam. 

Grazia: Wygodne szkolenie brak ram czasowych uczę się kiedy mi pozwala mój czas,Wygodne profesjonalne szkolenie polecam każdej osobie mającej na celu prace z dziećmi ,Na duży plus jest super pomoc od osób z obsługi czy kontakt telefoniczny obsługa zawsze służy pomocą. Kurs godny polecenia.

Agata: Bardzo polecam kurs!

Monika Kilmann: Oceniam kurs bardzo dobrze.Materiały dostępne w formie bardzo zrozumiałej i czytelnej .Cały kurs przebiegał sprawnie i bez problemów.Tempo nauki można dostosować do indywidualnych możliwości.Godny polecenia.

Karolina Łyżwa-Górczyńska : Ciekawy kurs, który wiele mnie nauczył, mogłam zaglądać do niego kiedy tylko miałam na to ochotę. Teksty są spójne, łatwo i przyjemnie się je czyta. Bardzo polecam. 

Monika C: Serdecznie polecam rewelacja taki kurs

Kasia: Krótko, zwięźle i na temat tak w paru słowach mogę opowiedzieć o kursie. Jest to idealna forma dla osób, które w szybkim czasie i bez wychodzenia z domu chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Ewelina: Kurs bardzo czytelny uczący do czytania powolnego i zrozumienia teksty.Polecam  jestem zadowolona .

kornelia: Kurs szybki i przyjemny. Dużo wiadomości o danym zawodzie . Polecam

Izabela L: Kurs na wysokim poziomie, materiał rzetelnie opracowany.

5: kurs rewelacyjny , polecam wszytskim

Anita Baszyńska : Polecam  szkolenie dla opiekuna w żłobku online bo to świetna opcja szybka, ciekawa i interesująca! Dla osób ograniczonych czasowo to fantastyczne rozwiązanie.  Prezentacje bardzo ciekawe a opcja zdawania testu po każdym z nich jest doskonałym pomysłem gdyż na bieżąco z łatwością i bez stresu można zaliczyć zestaw pytań. Pracę zaliczeniowe bez trudu do zaliczenia. POLECAM i dziękuje  serdecznie ! 

Anna: Kurs pozwolił mi szybko uzyskać uprawnienia do wykonywania zawodu opiekuna w żłobku. Wszystko zrozumiale wytłumaczone. Pisząc pracę zaliczeniową mam umówione spotkanie w sprawie pracy. Mam nadzieję, że się uda. Dziękuję.

Grażyna: Kurs stworzony w przystępny sposób. Prezentacje przygotowane były czytelnie, składnie i rzetelnie. Umożliwia elastyczny sposób nauki. Zadania można wykonywać we własnym tempie. 

Magdalena Woźniak: Kurs jest bardzo ciekawy, przekazuje cenną wiedzę na temat opieki nad dziećmi. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu. Kurs odbył się bez żadnego stresu. Mogłam to robić w czasie, który mi odpowiadał i czytać prezentacje tyle razy ile potrzebowałam. Kurs rozszerza wiedzę na temat rozwoju i potrzeb małego dziecka jak i pozwala uporządkować tę wiedzę, którą się już ma. Można tu znaleźć ciekawe propozycje zabaw i nauczyć się samemu tworzyć zajęcia wykorzystując różne metody aktywizacji dzieci i bardziej świadomie stymulować ich rozwój.

Renata Kutzias:   Kurs wykonany metodą e-learningową, to platforma, która gwarantuje kursantom kwalifikacje zgodne z MPiPS . Ta innowacyjna forma kształcenia pozwala kursantom odbywać szkolenia w wybranym i dogodnym dla siebie miejscu, dzięki czemu zaoszczędzają pieniądze i czas.  Treść materiałów zgodna jest z wymogami MPiPS. Drogą elektroniczną przekazywane są materiały i zdawany jest egzamin, którego ukończenie warunkuje otrzymanie zaświadczenia, będącego pełnoprawnym dokumentem wydawanym na podstawie decyzji Ministra Pracy i Polityki Społecznej, potwierdzającym uzyskane uprawnienia.Kurs na wysokim poziomie, który pozwolił mi na zapoznanie nowoczesnych metod pracy z dziećmi, ich bezpieczeństwa, należytej opieki i zaspokajaniu potrzeb.Dziękuję 

Marta: Kurs oceniam pozytywnie.

Renata Kęska: Bardzo przyjemne szkolenie. Polecam kurs.

Joanna Sosna: 100% potrzebnych informacji przekazanych w bardzo rzetelny sposób. Dziękuję za możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Małgorzata Zubal: Kurs bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym, wszystkie przedstawione materiały były bardzo rzeczowe i pomocne w nauce. 

Katarzyna: Jestem bardzo zadowolona.Polecam !

Aldona : Jestem bardzo zadowolona z kursu.Materiały bardzo dobrze przygotowane, dzięki którym dużo się nauczyłam.Dowiedziałam się wielu nowych ,ciekawych rzeczy, ktore napewno przydadzą się w pracy z dziecmi.

Myszka : Kurs jest bardzo dobrze dopracowany. Wyniosłam z niego bardzo dużo informacji na temat zawodu w którym chciałabym pracować. Dziękuję. 

ALICJA KA: Wiele sie nauczylam. Wiedza przekazana w bardzo przejrzysty sposob. Wielki plus, ze mozna usiasc do nauki kiedy mamy na to czas. Polecam

IWON SZABELSKA: JESTEM BARDZO ZADOWOLONA POLECAM

Małgorzata: Polecam kurs! Dzięki elastycznej formie, można dostosować tryb nauki do swoich możliwości.

Małgorzata: Polecam kurs. Przejrzyste, pomocne materiały. Kurs dobrej jakości.

Natalia Siebert: Jestem zadowolona z kursu, tematy ciekawe, zawierające dużo potrzebnych informacji

Nikola Milke: Kurs dobrze, starannie i odpowiednio dopracowany. Dużo ważnych informacji, które przydadzą się w pracy z dziećmi jak i w życiu gdy posiada się potomstwo. Wszystkie informację zawarte w kursie są bardzo istotne w codziennym życiu.

Anita: Polecam wszystkim zainteresowanym. Kurs wysokiej jakości.

Misiuna Patrycja: Kurs bardzo dużo mnie nauczył. Jestem pozytywnie zaskoczona całym przebiegiem kursu.

Beata: Kurs fantastyczny, wszystko czytelne, zrozumiałe. Polecam w 100 %.

Wanda Magoń: Jestem bardzo  zadowolona z kursu. Oceniam na 5.

Małgorzata Butryn: Kurs przejrzysty i zrozumiały. 

Iza: Świetny kurs !

Julita Reszuta: Kurs bardzo wzbogacił moja wiedze na temat pracy z dziećmi w wieku do lat 3. Dzieki czemu ułatwi mi podjecie pracy w żłobku lub klubie dziecięcym na dużo bardzo świadomym poziomie.

Monika Kęska: Szybko , 

Anita Szewczuk: Oceniam kurs na dobry

Aleksandra : Bardzo praktyczny i szczegółowy kurs pozwalający poznać każde aspekty pracy w żłobku lub klubie dziecięcym.

Magdalena : Kurs bardzo przyjemny, dający wiele cennych informacji i odpowiednio przygotowujący do pracy

KATARZYNA OLECHNIEWICZ: Bardzo miło mi było uczestniczyć w kursie jest bardzo uczący przejrzysty i oczywiście co dla mnie ważne nie trzeba dojeżdżać do szkoły .Pozdrawiam.

KATARZYNA OLECHNIEWICZ: BARDZO DZIĘKUJE ZA MIŁO SPĘDZONY CZAS I CIEKAWĄ NAUKĘ Z PAŃSTWEM .POZDRAWIAM  SERDECZNIE .KATARZYNA OLECHNIEWICZ.

Lena Czerwińska: Kurs w bardzo przystępnej wersji, daje dowolnego tempa nauki i zaliczania poszczególnych etapów. Bardzo wygodna opcja dla osób pracujących, mających czas wolny w różnych porach.

Jagoda Ruszkowska: Cenne informacje, jasne, klarowne. Kurs bardzo przydatny do pracy z dziećmi.

AAAAA: KURS OCENIAM BARDZO DOBRZE.

Anna Hołyńska: Kurs w formie online polecam każdemu. Bardzo sie cieszę ze mogłam uczestniczyć w kursie, mogłam sie uczyć kiedy mi na to pozwalał czas. Całość szkolenia przebiegła sprawnie, bez stresu. Jeszcze raz dziękuje i polecam każdemu. Anna

Karolina Szweda: Kurs na Opiekuna w Żłobku lub Klubie Dziecięcym przygotowany jest na najwyższym poziomie. Dzięki prezentacją, które dołączone są do tematów czuję się dobrze przygotowana do przyszłego zawodu. Treści lekcji zostały przygotowany w sposób przejrzysty.

Anna : Kurs bardzo ciekawy, napisany prostym i zrozumiałym językiem. 

Hanna: Kurs bardzo profesjonalny. Możliwość nauki o każdej porze dnia. Szybko. Polecam.

Jagoda Jasińska: Prezentacje czytelne i łatwe. Testy po każdym dziale bardzo proste. 

Kursantka: Kurs przedstawiał ciekawe informacje w bardzo przystępny sposób. Dzięki temu, że był prowadzony w formie on-line, mogłam uczyć się wtedy, kiedy to tylko miałam na to czas.

Paulina: Kurs bardzo bogaty w treści, można dostosować jego realizację do własnych możliwości.

Kursantka : Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu. Wszystkie informacje są bardzo przydatne i podane w przystępny sposób. Mogłam uczyć się dokładnie wtedy, kiedy miałam na to czas, w domowym zaciszu. 

Krysińka Olga: Kurs na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Czas online rozliczany rzetelnie. Podczas zapoznania się z materiałem nabyłam odpowiednią do swoich wymagań ilość wiedzy. Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

Zuzia: Super, polecam.

Natalia :  Bardzo   fajna  kursu  , w proty  sposób   opisany i treściwy

Beata Kurczyk-Korsieko: Super kurs, jestem bardzo zadowolona:) Przejrzysty materiał, kontakt w przypadku jakiś pytań rewelacyjny.Dziękuję:)

Klaudia: Przejrzystość materiałów, zawarte najważniejsze informacje. 

Angelika Pruszynska: Jestem bardzo zadowolona. Dużo informacji. Wszystko jasne i przejrzyste . Super !

Joanna: Szeroki zakres materiału, ciekawe prezentacje multimedialne,materiały zawsze pod ręką, uczę się kiedy mam na to czas, a nie pod presją czasu!

Dorota: Polecam kurs oraz jego formę ;)

Dorota Dunia: Kurs jasny, przejrzysty. Dla mnie bardzo wazna byla dostepnosc. Nie mialam zadnych problemow z dostepem, nic sie nie zawieszalo, blokowalo.

ANNA: Kurs jest dobry a możliwość kontynuowania go w warunkach domowych jest rewelacją.

Agnieszka: Szybko, bardzo treściwe materiał, polecam

Katarzyna Baczewska: Serdecznie polecam tutejszy kurs.Każda osoba,która chce zdobyć wiedzę na temat opiekunki dziecięcej,a dysponuje ograniczonym czasem,znajdzie tutaj rozwiązanie swojego problemu.Dziękuję bardzo,cieszę się,że ukończyłam dosyć szybko wasz kurs,dzięki temu będę mogła pracować jako opiekunka.Kurs był ciekawy,wiele się nauczyłam,dał mi wiedzę i na pewno ułatwi mi pracę z dziećmi.

Luiza Boczula: Kurs bardzo mi się podobał super opisane tematy, możliwość uczenia się kiedy chcemy. Polecam kurs osobom chcącym podjąć pracę w żłobku. Pozdrawiam. Luiza

Gabriela Norberczyk: Kurs oceniam jako bardzo dobry , czytelny i rzetelnie przygotowany.Bardzo wiele dowiedziałam się z niego i dobrze przygotowałam się do roli opiekuna w żłobku. Polecam serdecznie!

Magda: Bardzo dobrze zrobiony kurs wiele ciekawych i przydatnych informacji pozwalających pzygotować się do pracy z dziećmi.

Ewa Rzepecka : Forma kursu była dla mnie satysfakcjonująca,przede wszystkim wygodna,materiał pozwolił mi przygotować się do pracy w tym zawodzie.Tematy były ciekawe i wciągające.

Rzepecka Ewa : Kurs - Szkolenie na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym odpowiednio przygotowuje do wykonywania określonych zadań w wymienionych placówkach. Treści kształcenia były dobrane właściwie w związku z powyższym uczestnik kursu nabył wiedzę merytoryczną którą może wykorzystać w dalszej pracy. 

Jolanta Banasiak: Kurs bardzo przyjemny polecam ,jestem bardzo zadowolona .

Aleksandra Ewert: Kurs bardzo dobrze opracowany i skonstruowany

Wójcik: Z calego serca polecam ! 

Natalia: Świetny kurs. Przejrzyste notatki napisane prostym i zrozumiałym językiem.

Anna Zastawna: Bardzo wygodna forma zrobienia kursu.Super obsługa i przemile panie .

Agnieszka: Profesjonalnie, szybko. Serdecznie polecam!

Anna Zastawna: Super kurs polecam.

Anna Zastawna: Bardzo  wygodna forma nauki .Jestem bardzo zadowolona.Polcam.

Anna Tomecka-Gruszczyńska: Bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze.Polecam.

Ramona R.: Platforma w obsłudze jest łatwiejsza niż mi się wydawało :) Polecam, bo naprawdę warto.

Patrycja W.: Świetna organizacja kursu, polecam!

Aleksandra: Profesjonalnie przygotowane szkolenie. Jestem bardzo zadowolona.

Irena: Polecam w 100% każdemu komu zależy na czasie i oszczędności pieniędzy.

Sandra: Najlepszy kurs w jakim uczestniczyłam. Idealna forma nauki dla osób zapracowanych.

Martyna: Wszystko na 5+, polecam.

Mirella: Platforma jest bardzo łatwa w obsłudze, a materiały dobrze się przyswaja. Polecam :)

Edyta: Bardzo szybko i bezproblemowo zdobyłam kwalifikacje. Polecam każdemu, komu zależy na czasie.

Maria: Córka namówiła mnie na ten kurs i nie żałuję :) dziękuję Paniom z obsługi za cierpliwość i dużą pomoc. 

Weronika: Bardzo wygodna forma kształcenia, polecam!

Marta T.: Dzięki kursowi podniosłam swoje kwalifikacje i mogę teraz pracować w żłobku. Polecam :)

Ewelina: Szybko i bezproblemowo, polecam!

Iwona: Polecam Krajowy Instytut Medyczny. Pełen profesjonalizm.

Kamila E.: Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Poleciłam go już moim koleżankom :):):)

Leokadia M.: Profesjonalnie zrobiony kurs, platforma łatwa w obsłudze. Polecam.

Michalina L.: Polecam każdej osobie chcącej zostać opiekunem w żłobku. Świetna współpraca :)

Sandra: Jestem bardzo zadowolona z kursu, w szybki sposób udało mi się uzyskać kwalifikacje.

Roma: Świetne szkolenie w bardzo wygodnej formie :) polecam każdemu, kto chce szybko uzyskać upragnione kwalifikacje :)

Paulina W.: Bardzo łatwa w obsłudze platforma. Materiały w kursie przejrzyste i przyjemne do przyswajania :)

Tamara: Świetna współpraca, materiały bardzo rzetelne. Polecam! :)

Karolina: Szybko i sprawnie uzyskałam kwalifikacje, które były mi potrzebne do założenia własnej działalności :) Polecam!

Oliwia: Przesympatyczna obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Polecam każdemu Krajowy Instytut Medyczny. Oliwia

Michalina P.: Dzięki kursowi dostałam wymarzoną pracę :) polecam!

Paulina: Wygodna forma, mogłam realizować kurs nawet pracując na pełny etat. Polecam! :)

Kamila: Dzięki podniesieniu kwalifikacji uzyskałam awans.

Michalina: Polecam serdecznie kurs! Po kursie otrzymałam wymarzoną pracę!

Karolina: Profesjonalne podejście do kursanta, przesympatyczna obsługa. Polecam

Małgorzata: Polecam!

Iwona W.: Bardzo łatwa w obsłudze platforma, dobrze przygotowane materiały dydaktyczne. Polecam!

Klaudia: Super szkolenie, polecam!