Szkolenie na Opiekuna w Żłobku lub Klubie Dziecięcym Online

Popularność kursu: 99% Opinie: 429

Cena kursu: 1299 zł

Możliwość zapłaty w systemie ratalnym.

Szkolenie ONLINE daje uprawnienia do podjęcia pracy w żłobku, klubie dziecięcym, placówkach zajmujących się opieką nad najmłodszymi oraz w charakterze opiekunki do dzieci do 3 roku życia.

PROGRAM KURSU - ZOBACZ

Posiadamy zgodę Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na organizację kursu, dzięki czemu nie musisz się martwić o wiarygodność świadectwa. Nr decyzji: DSR-V.533.15.2022.PR nr: 19/2022

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: kontakt@medical.edu.pl lub telefoniczny: +48 22 602 01 20

Częste pytania dotyczące kursu

1) Co daje mi ukończenie kursu na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym?

Po ukończeniu kursu on-line otrzymuje się kwalifikacje zawodowe niezbędne do podjęcia pracy w charakterze opiekuna w żłobkach i klubach dziecięcych. Osoba, która ukończyła kurs otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu (zgodnie z rozporządzeniem), dzięki czemu może podjąć legalne zatrudnienie w charakterze opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym.

Posiadamy zgodę Ministra Pracy i Polityki Społecznej na organizację kursu, dzięki czemu nie musisz się martwić o wiarygodność świadectwa. nr zgodyDSR-V.844.61.2016.AK nr: 76/2016

2) Czy zaświadczenia trzeba odnawiać/uaktualniać?

Zaświadczenia są wydawane na podstawie odpowiednich rozporządzeń i są dożywotnie! Nie wymagają dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

3) Czy na zaświadczeniu jest adnotacja, że był to kurs on-line?

Nigdzie nie ma zapisu, że był to kurs on-line. Zaświadczenie jest dokładnie takie samo jak w przypadku ukończenia kursu metodą stacjonarną.

4) Ile czasu zajmuje zapoznanie z całym materiałem kursu?

To Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić na kurs. Kurs programowo trwa 280 godzin. Jednak pamiętaj, że nasze kursy nie są kursami grupowymi, więc czas trwania kursu zależy od Twoich predyspozycji oraz dyspozycyjności czasowej. Pamiętaj również, że kurs on-line umożliwia realizację praktyk w wymiarze 80 godzin równolegle do kursu realizowanego na platformie, dzięki czemu kurs ukończysz w zdecydowanie w krótszym czasie.

5) W jakim czasie muszę ukończyć wybrany kurs?

Kurs zaczynasz i kończysz kiedy chcesz. Nie ma limitu czasowego w którym musisz ukończyć kurs.

6) Jak wygląda nauka podczas kursu on-line?

Portal Medical.edu.pl przygotował dla wszystkich duża porcję wiedzy zawartą w czytelnych prezentacjach i załącznikach. Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów w dziedzinie sprawowania opieki. Dla wygody słuchacza cały materiał został opracowany w postaci prezentacji głosowych. Prezentacje przedstawione zostały przez przyjemnego dla ucha lektora.

7) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej?

Platforma jak tak skonstruowana, aby żaden kursant nie miał problemu z zalogowaniem się do platformy oraz przeglądaniu prezentacji, załączników czy ćwiczeń. Jednak w razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą: kontakt@medical.edu.pl

8) Czy kursy on-line są niezawodne w działaniu?

Tak. Platforma została zainstalowana w jednym z najnowocześniejszych na świecie centrów danych, które gwarantuje dostępność usługi przez 99.9% czasu w skali roku. O wszelkich przerwach technicznych i konserwacyjnych będziemy informować dużo wcześniej na łamach portalu.

9) Czym są „testy cząstkowe” na kursach on-line?

„Testy cząstkowe” są to testy znajdujące się pod koniec każdego tematu. Testy cząstkowe są testami wielokrotnego wyboru. W momencie niezaliczenia testu cząstkowego zawsze możesz spróbować zaliczyć go ponownie lub wrócić jeszcze raz do odsłuchanej wcześniej lekcji. Pozwala to zapoznać się dokładniej z przygotowanym przez nas materiałem i podejść do testu cząstkowego jeszcze raz.

10) Czym jest „Praca zaliczeniowa”?

Praca zaliczeniowa polega na napisaniu eseju na jeden z dostępnych tematów. Praca zaliczeniowa powinna zawierać maksymalnie 1 stronę a4 napisane osobiście przez kursanta w notatniku dostępnym pod tematem „Praca zaliczeniowa”.

11) Czym jest „TEST GENERALNY”?

Test generalny jest ostatnim szczeblem do uzyskania kwalifikacji zawodowych na opiekuna. „TEST GENERALNY” składa się z 20 pytań losowo wybranych ze wszystkich „testów cząstkowych”. Próg zaliczenia „TESTU GENERALNEGO” to 15/20. Do testu generalnego można podchodzić wielokrotnie, aż do momentu zaliczenia.

12) Czym jest „Formularz kontaktowy”?

Formularz kontaktowy wypełniasz po zaliczenia ostatniego „TESTU GENERALNEGO”. Wypełnienie „formularza kontaktowego” jest niezbędne, ponieważ podajesz w nim dane, które są potrzebne do wystawienia zaświadczenia ukończenia kursu.

13) Jak wygląda odbiór zaświadczenia?

a)  Piszesz „Pracę zaliczeniową"

b)  Zaliczasz „TEST GENERALNY”

c)  Wypełniasz „Formularz kontaktowy”

d) Zaświadczenie wysyłamy do Ciebie w ciągu 48h na podany w „Formularzu kontaktowym” adres zamieszkania.

14) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

15) Jaka przeglądarka najlepiej współpracuje z platformą e-learningową?

16) Czy wystawiacie Faktury?

Celem wygenerowania faktury, po opłaceniu zamówienia, należy zalogować się na indywidualnym koncie kursanta oraz przejść do zakładki "Panel kursanta". Następnie prosimy o uzupełnienie danych niezbędnych do wystawienia dokumentu. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie.

17) Jakie są warunki, aby zapisać się na szkolenie?

Aby przystąpić do szkolenia, należy mieć:

- ukończoną szkołę średnią

- ukończony 18 rok życia