Ostatnia szansa dla pielęgniarek i położnych! Wkrótce zmiana ustawy

kursy kwalifikacyjne dla pielęgniarek online

25 października 2023 opublikowano projekt ustawy „o zmianie ustawy o Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego oraz niektórych innych ustaw”, co sprawia, że edukację podyplomową pielęgniarek i położnych czeka prawdziwa rewolucja. Szkolenia będą mogły odbywać się wyłącznie stacjonarne, mają trwać dłużej i prawdopodobnie będą kosztować więcej, a liczba ich organizatorów spadnie. Dowiedz się, co zrobić, by jak najszybciej zdobyć potrzebne kwalifikacje na dotychczasowych zasadach.

Zmiany w kształceniu podyplomowym – nowelizacja ustawy

Projekt ustawy opublikowany dnia 25 października 2023 ma na celu:

• wprowadzenie wymogu związanego ze stacjonarnym odbywaniem zajęć w toku poszczególnych kursów,
  • wprowadzenie nowych programów kształcenia,
  • wprowadzenie nowych kryteriów egzaminacyjnych dla wszystkich zawodów medycznych,
  • wydłużenie szkoleń dla pielęgniarek.

kursy online z certyfikatem dla pielęgniarek

Dodatkowo zlikwidowane zostanie Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, a rola nadzoru i kontroli nad kształceniem podyplomowym pielęgniarek i położnych zostanie powierzona Centrum Medycznemu Kształcenia Podyplomowego. Aktualnie projekt jest na etapie konsultacji, a po jego przegłosowaniu zmiany wejdą w życie w ciągu 30 dni od uchwalenia nowego aktu prawnego.

Kursy dla pielęgniarek i położnych w zależności od rodzaju trwają 3 miesiące (kursy specjalistyczne) lub pół roku (kursy kwalifikacyjne). Osoby, które rozpoczną je przed zmianą przepisów w skuteczny sposób „ominą” niekorzystne dla branży pielęgniarek regulacje prawne i będą mogły zdobyć kwalifikacje zgodnie ze starymi zasadami – dla ustawodawcy liczy się bowiem termin rozpoczęcia kursu. Jest to ostatnia szansa na zapisanie się na kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek online. Nie wpłynie to w żaden negatywny sposób na ważność dokumentów ani możliwość zatrudnienia w przyszłości.

CHWYTAJ OKAZJE I JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ NA KURS KWALIFIKACYJNY DLA PIELĘGNIAREK i położnych! TO OSTATNIA SZANSA!

Zalety kształcenia podyplomowego przez Internet

Kursy prowadzone z wykorzystaniem technik i metod e-learningowych były – i wciąż są – dużym udogodnieniem dla wielu grup zawodowych, w szczególności dla pielęgniarek i położnych. Innowacyjna forma kształcenia, która szczyt popularności zdobyła w pandemii, pozwalała tej grupie zawodowej na zdobywanie niezbędnych kwalifikacji i specjalizacji wygodnie i na własnych zasadach: bez dojazdów do odległych ośrodków szkoleniowych, które pochłaniają cenny czas i generują dodatkowe koszty. Nowelizacja przepisów prawdopodobnie sporo zmieni w tym zakresie.

Co robić, żeby zdobyć kwalifikacje na dotychczasowych zasadach? Wykorzystaj moment!

Pomimo planowanej nowelizacji przepisów, jeżeli już dziś zapiszesz się na kursy kwalifikacyjne dla pielęgniarek online, będziesz mógł swobodnie ukończyć je na poprzednich zasadach. To znaczy, że możliwe będzie zrealizowanie ich w wygodnej formie bez zjazdów, dodatkowych kosztów związanych z noclegami, wyżywieniem i bez podniesionych cen – co z pewnością czeka całą branżę w związku z tym, że organizacja zajęć stacjonarnych generuje więcej kosztów.

Kursy dla pielęgniarek na Medical.edu.pl teraz w promocji 50%

W naszej ofercie dla pielęgniarek i położnych jest kilkadziesiąt propozycji do wyboru, w tym najbardziej pożądane kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne. Wśród nich można wymienić między innymi:

• “Kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo opieki paliatywnej dla pielęgniarek”,
  • “Kurs kwalifikacyjny anestezjologiczny dla pielęgniarek”,
  • “Kurs kwalifikacyjny chirurgiczny dla pielęgniarek”,
  • “Kurs kwalifikacyjny psychiatryczny dla pielęgniarek”,
  • “Kurs specjalistyczny szczepienia ochronne dla pielęgniarek”,
  • “Kurs specjalistyczny endoskopia dla pielęgniarek”,
  • “Kurs specjalistyczny podstawy opieki paliatywnej dla pielęgniarek”.

Zdobądź kwalifikacje już teraz i zaoszczędź, korzystając z naszej promocji -50%. Jak wziąć w niej udział? Wybierz kurs, który Cię interesuje i opłać go. Następnie wybierz kolejny, tańszy i skontaktuj się z nami celem naliczenia Twojego rabatu. Możesz to zrobić mailowo (kontakt@medical.edu.pl) lub telefonicznie pod numerem 22 602 01 20.

Wykorzystaj moment oraz promocję już dziś. Dzięki temu będziesz mógł ukończyć wybrane kursy online z certyfikatem dla pielęgniarek na własnych zasadach, w promocyjnej cenie, nie wychodząc z domu.