Dotacje dla bezrobotnych
obrazek

Kurs Opiekuna Osób Starszych

 Cena tego kursu to tylko: 699.00 PLN
Popularność kursu: 99.2%      Opinie: 200      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu uczestnik szkolenia otrzymuje kwalifikacje opiekuna osoby starszej, wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób kwalifikacje są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, który grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy opiekun osób starszych został sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 341202.

Absolwent po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenia w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. 

Kurs Opiekuna Osób Starszych daje możliwość legalnego podjęcia zatrudnienia m.in. w: domach opieki społecznej, hospicjach, placówkach opieki paliatywnej, domach samopomocy. Opiekun może także prowadzić indywidualną opiekę w mieszkaniach osób potrzebujących w Polsce jak i zagranicą. 

Posiadamy ogromne doświadczenie w zwiększaniu kwalifikacji opiekunów podejmujących pracę m.in. w: Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Norwegii, Szwecji. Kwalifikacje wydane przez nasz instytut są honorowane w w/w krajach zarówno w instytucjach państwowych jak i prywatnych.

Krajowy Instytut Medyczny jest wpisany do państwowego rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy pod numerem 2.02/00058/2016. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej w dziale "FAQ - podstawowe informacje o kursie". Kliknij "Zobacz Więcej", aby rozwinąć dział FAQ oraz opinie absolwentów.

PROGRAM KURSU - POBIERZ

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze Opinie Absolwentów

1) Co daje mi ukończenie kursu on-line opiekuna osób starszych?

Ukończenie kursu daje wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w charakterze opiekuna osób starszych w Polsce i zagranicą. Kursant otrzymuje zaświadczenie MEN oraz certyfikat ukończenia kursu opiekuna osób starszych w języku polskim, angielskim oraz niemieckim, dzięki którym może podjąć zatrudnienie m.in. w: domach opieki społecznej, hospicjach, placówkach opieki paliatywnej, domach samopomocy. Opiekun może także prowadzić indywidualną opiekę w miejscu zamieszkania osób potrzebujących zarówno w Polsce jak i zagranicą. 

Krajowy Instytut Medyczny jako instytucja oświatowa nadaje kwalifikacje zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i  Polityki Społecznej z dn. 7 sierpnia 2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy opiekun osoby starszej został sklasyfikowany do grupy 2 o numerze: 341202.

2) Czym różni się kurs organizowany przez Krajowy Instytut Medyczny, a innymi kursami dostępnymi na rynku?

Przede wszystkim program kursu został przygotowany w oparciu o podstawę programową kształcenia w zawodzie (Kod zawodu: 341202). Krajowy Instytut Medyczny jest instytucją oświatową wpisaną do państwowych rejestrów takich jak: Ewidencja Szkół i Placówek oraz Rejestr Instytucji Szkoleniowych. Podstawowym założeniem Krajowego Instytutu Medycznego jest zwiększanie kwalifikacji zawodowych w obszarze szkoleń medycznych. Każdy z absolwentów jest wpisany do rejestru, dzięki czemu kwalifikacje absolwentów można zweryfikować wchodząc bezpośrednio na stronę: http://medical.edu.pl/absolwenci

3) Ile trwa kurs i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Kurs przygotowany jest w oparciu o podstawę programową kształcenia w zawodzie, w związku z powyższym czas jaki należy przeznaczyć na kurs wynosi 240 godzin. Czas trwania kursu zależy wyłącznie od kursanta.

4) Czy dokumenty trzeba odnawiać?

Dokumenty są wydawane na podstawie odpowiednich rozporządzeń i są dożywotnie! Nie wymagają dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

5) Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, należy wejść na stronę główną www.medical.edu.pl,, a następnie odnaleźć i kliknąć właściwy kurs. Po wejściu w szkolenie, należy kliknąć niebieską ikonkę z napisem „zapisz się” i wypełnić formularz rejestracyjny. Do 5 minut po rejestracji, na maila oraz sms’em zostanie wysłany login i hasło użytkownika (w przypadku, kiedy mail lub/i sms nie doszedł, prosimy o kontakt z obsługą klienta pod nr telefonu 22 116 59 59). Przy pomocy otrzymanych danych należy zalogować się na swoje indywidualne konto i dokonać opłaty. Jeżeli płatność została zrealizowana przelewem internetowym, system w ciągu kilku minut wykryje transakcję i aktywuje szkolenie. Jeśli natomiast opłata nastąpiła przelewem tradycyjnym (dane do przelewu dostępne w zakładce kontakt: http://medical.edu.pl/kontakt w urzędzie pocztowym bądź też placówce bankowej, należy skan lub zdjęcie potwierdzenia transakcji wysłać na adres: kontakt@medical.edu.pl. Aktywacja kursu nastąpi w ciągu kilku minut od wysłania maila z potwierdzeniem transakcji. Korzystanie z systemu jest możliwie uproszczone, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Cała procedura nie powinna zająć dłużej niż 5-10 minut.

4) Czy płatność za opiekuna osób starszych można rozłożyć na raty?

Tak. Krajowy Instytut Medyczny każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Krajowy Instytut Medyczny bez instytucji pośredniczących.

5) Kiedy można rozpocząć kurs w przypadku płatności ratalnej?

Kurs można rozpocząć od razu po uiszczeniu pierwszej wpłaty. Wszystkie dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje, zostają wysłane w ciągu 3-7 dni roboczych, od wpłaty ostatniej raty oraz zdania wszystkich testów i egzaminów.

6) W jaki sposób można dokonać opłaty za kurs? Jak otrzymać fakturę?

Płatności na portalu Krajowego Instytutu Medycznego obsługują Przelewy24 (http://www.przelewy24.pl). Gwarantuje to naszym kursantom najwyższy standard bezpieczeństwa oraz najszerszą gamę możliwości płatniczych. Po zarejestrowaniu się na szkolenie, kursant może dokonać płatności poprzez:

-Przelew internetowy (wykrywanie płatności w ciągu kilku minut);

-Przekaz/Przelew tradycyjny (możliwość wygenerowania druku do bezpośredniej płatności na poczcie lub placówce bankowej);

-Kartę kredytową.

Bezpieczeństwo transakcji zapewniają Przelewy24:

http://www.przelewy24.pl/cms,60,polityka_prywatnosci.htm

Generowanie faktury.

Aby wygenerować fakturę wystarczy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole „Proszę o wystawienie faktury” oraz wypełnić dane niezbędne do jej wystawienia. Faktura zostanie automatycznie wygenerowana na koncie kursanta po dokonaniu opłaty. Prosimy nie generować faktury w przypadku, kiedy kursant korzysta ze zniżki. Należy wówczas napisać maila na adres: kontakt@medical.edu.pl z prośbą o wystawienie żądanego dokumentu.

7) Czy na dokumentach jest adnotacja, że kurs odbył się on-line?

Wzór nie przewiduje takich adnotacji. Dokumentacja jest dokładnie taka jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego.

8) Czy jeśli przebywam zagranicą lub nie mam ukończonej szkoły średniej/zawodowej mogę zapisać się na kurs opiekuna osób starszych?

Tak. Wykształcenie średnie/zawodowe nie jest wymagane.

Po ukończeniu kursu dokumenty mogą zostać wysłane również zagranicę. Nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

9) Jak wygląda proces nauki na platformie Krajowego Instytutu Medycznego i z czego składa się kurs?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów. Istnieje możliwość pobrania lub wydrukowania materiałów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 22 116 59 59 mail: kontakt@medical.edu.pl

11) Czy kurs on-line jest niezawodny w działaniu?

Tak. Platforma została zainstalowana w jednym z najnowocześniejszych na świecie centrów danych, które gwarantuje dostępność usługi przez około 99.9% czasu w skali roku. O wszelkich planowanych przerwach w dostępności usługi, kursanci będą informowani z wyprzedzeniem.

12) Czym są „testy cząstkowe”?

„Testy cząstkowe”, są to testy wielokrotnego wyboru sprawdzające wiedzę pod koniec omawiania każdego tematu. W momencie niezaliczenia testu cząstkowego można nieodpłatnie podejść do testu ponownie, aż do skutku.  W każdej chwili istnieje możliwość powrotu do lekcji, mechanizm ten pozwala lepiej zapoznać się z przygotowanym materiałem.

13) Czym jest „Praca Zaliczeniowa”?

Praca zaliczeniowa polega na napisaniu eseju na wybrany przez siebie temat z dostępnych tematów na platformie. Praca zaliczeniowa powinna zawierać 1-2 strony a4 napisane osobiście przez kursanta w notatniku dostępnym pod wyborem tematu pracy zaliczeniowej.

14) Czym jest "Test generalny"?

„Test generalny” jest ostatnim szczeblem do zakończenia kursu opiekuna osób starszych. „TEST GENERALNY” składa się z 30 pytań losowo wybranych ze wszystkich „testów cząstkowych”. Próg zaliczenia „TESTU GENERALNEGO” to 25/30. W razie niepowodzenia na teście generalnym można nieodpłatnie przystąpić do testu ponownie, aż do skutku.

15) Czym jest „Formularz kontaktowy”?

„Formularz kontaktowy” wypełnia się po zaliczeniu ostatniego „TESTU GENERALNEGO”. Wypełnienie „formularza kontaktowego” jest niezbędne, ponieważ zapisane w nim dane są potrzebne do wystawienia zaświadczenia MEN oraz certyfikatów ukończenia kursu. Należy zwrócić uwagę na wielkość liter oraz poprawność wpisanych danych. Jest to bardzo ważne, ponieważ treść z „formularza kontaktowego” jest zamieszczana bezpośrednio na dokumentacji.

16) Jak wygląda odbiór dokumentacji poświadczającej ukończenie kursu?

Dokumentacja o ukończeniu szkolenia zostaje dostarczona do kursanta w terminie od 3 do 7 dni roboczych, od momentu zdania egzaminów i dopełnieniu wszelkich powinności. Przesyłka zostaje wysłana listem poleconym priorytetem, z możliwością monitorowania jej aktualnego statusu na stronie internetowej: http://emonitoring.poczta-polska.pl/. Czas doręczenia wynosi około 2-3 dni robocze.

17) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

18) Jaka przeglądarka najlepiej współpracuje z platformą e-learningową?

Do prawidłowej funkcjonalności platformy wymagana jest jedna z najnowszych wersji przeglądarek: Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Google Chrome. Ponadto przeglądarka powinna obsługiwać JavaScript oraz akceptować dane zapisywane w plikach Cookie.

19) Jak skorzystać z dofinansowania Urzędu Pracy na szkolenia organizowane przez Krajowy Instytut Medyczny?

Każda osoba zarejestrowana w urzędzie pracy posiada możliwość ubiegania się o dofinansowanie na kursy organizowane przez Krajowy Instytut Medyczny do wysokości bonu szkoleniowego. Wartość bonów szkoleniowych najczęściej oscylują w granicach od 4000 zł do 6000 zł., dzięki czemu kursant ma możliwość realizacji nawet kilku kursów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Krajowym Instytutem Medycznym przed udaniem się do urzędu Pracy celem ustalenia szczegółów dot. dalszej współpracy. Krajowy Instytut Medyczny widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem: 2.02/00058/2016.

20) Czy można uzyskać zniżkę na kolejny kurs?

Absolwenci Krajowego Instytutu Medycznego, na każde kolejne szkolenie otrzymują 10% zniżki. System nalicza rabat automatycznie przy zgłoszeniu na kolejny kurs.

Dodatkowo, jeśli kwota zamówienia w koszyku zawiera się w przedziałach z poniższej tabeli, otrzymasz rabat:

OdDoRabat
2000 PLN3000 PLN10 %
3000 PLN5000 PLN15 %
5000 PLN10000 PLN20 %
Anna Sobków: Kurs przypomniał mi niektóre ważne tematy związane z opieką. Niektóre były dla mnie zupełnie nowe. Ogólnie oceniam kurs bardzo dobrze,Oczywiście w trakcie pracy ciągle się uczymy ale ta wiedza przyswojona na kursie na pewno będzie dla mnie pomocna. Myślę, że chętnie będę sobie pewne tematy przypominała i do nich wracała. Bardzo dziękuję za  możliwość ukończenia kursu w taki sposób jak Państwo o zaprezentowali.

Anita Barynów: Bardzo fajny kurs. Szybko i przyjemnie można nauczyć się wielu przydatnych rzeczy, przydatnych nie tylko w pracy jako opiekun ale i w codziennym życiu.

Ewa Malgorzata Kudaruk: jestem zadowolona bardzo z tego kursu z lekcji mozna duzo wyciagnac wnioskow o ktorych niewiedzialam.mam tylko nadzieje ze mi sie powiedzie.Dziekuje serdecznie za tak duza mozliwosc.

Alicja Lipińska-Skrobiś: Jestem zadowolona z przebiegu kursu.Informacje są czytelne i napisane w sposób jasny do zrozumienia.podoba mi się możliwość powrotu do materiałów szkoleniowych w czasie nauki co powoduje możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy.Elastyczność poświęcenia czasu jest dobrym rozwiązaniem przy zabieganym trybie życia.

Justyna : Jestem BARDZO POZYTYWNIE   zaskoczona kursem dużo się dowiedziałam naprawdę mega 

Halina Kamińska: Bardzo ciekawy kurs, w skondensowanej dawce wiedzy, jestem bardzo zadowolona z oferowanego przez Państwa kursu online z niecierpliwością czekam na otrzymanie świadectwa.

JUSTYNA: Bardzo szeroki zakres wiadomości, które będą przydatne przy opiece osób starszych. Dowolne godziny nauki, co sprawia, że można dostosować go do swoich możliwości przyswajania wiedzy i czasu. 

Bernadeta Wycisk: Bardzo dobra forma kursu, dobrze że coś takiego istnieje, nauczyłam się przydatnych rzeczy. Polecam 

Zajaczkowska: Kurs bardzo fajny, dowiedziałam się jeszcze więcej informacji pomimo jakie już mam, super sprawa.  

Jacek Jaskólski: Kurs w znaczący sposób poszerzył moją wiedzę dotyczącą opieki nad seniorami. Wykorzystam ją w pracy wolontariusza Kujawsko Pomorskiego Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu JUDYM w Kołaczkowie.

katarzyna Jaskólska: Kurs przeprowadzony w bardzo przyjemnej ,dostepnej formie. Dużym atutem jest możliwość uczenia się w możliwie dostepnym czasie. Duża ilość godzin na przyswojenie materiału. Kurs oceniam bardzo pozytywnie.

Hanna: Bardzo doszkalający i motywujący program dla opiekunów :) 

Kobiella Katarzyna: Bardzo dziekuje za wspolprace. Jedno z najciekawszych szkolen w jakich uczestniczylam.

Krystyna Oraczewska : Bardzo mi sie podobało , zdobyłam wielką wiedze , dowiedziałam sie wielu róznych potrzebnych rzeczy i na pewno pomoże mi to w dalszym rozwoju . Pozdrawiam .

Dopierała: Jestem zadowolona,kurs bez wychodzenia z domu.

Tamila Oryshechko-Bartocha: Serdecznie polecam.

MariolaBanaszkiewicz: Zrobienie takiego kursu jest supr sprawa.Pracuje jako opiekunka osob starszych,mam doswiadczenie ,ale wiedza ,ktora zdobylam bardziej wzbogacila  moje wykonywanie tego zawodu.Uzupelnilam swoja wiedze tym ,czego dotychczas nie wiedzialam.Dziekuje

Anna Sieczka: Polecam serdecznie.Bardzo obszerne i pomocne materiały.

Spadlo Joanna: troszke inaczej wyobrazalam sobie ten kurs ze wzgledu na godziny,ktorych nie dalo sie zatrzymac ,plynely  tak poprostumaterial bardzo rozlegly  i przydatny z czego jestem bardzo zadowolona,bardzo ciekawe zagadnieniazamierzam skorzystac z jeszcze jednego kursucz sa wtedy jakies znizki?

Marzanna Gesicka: Kurs bardzo dostępnie zaprezentowany, zawierający dużą wiedzę. Wiele pomocnych informacji. 

Ewa Cienskowsky: Kurs jest dobry.

Janina Jasińska: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Choć od długiego czasu opiekuję się osobami starszymi, z kursu pozyskałam wiele nowych, przydatnych w mojej pracy informacji. Dyplom z pewnością pomoże mi w zdobyciu lepszej posady. Bardzo dziękuję i serdecznie wszystkim zainteresowanym polecam!

Dorota W.: Wygodna forma nauki.Materiały opracowane pod kątem merytorycznym bardzo dobrze,zrozumiałe dla każdego.Jestem zadowolona z efektów kształcenia .Z czystym sumieniem mogę polecić !

Małgorzata Wesołowska: Bardzo fajny kurs, profesjonalny i przekazujący wszystko co potrzebne, ujęte w jedną rzetelną całość potrzebną do prawidłowego wykonywania zawodu przy opiece nad Seniorami z szacunkiem i poszanowaniem ich godności. DZIĘKUJĘ I POLECAM !

katarzyna jeż: kurs interesujący

Łukasik Józef: Jestem z kursu bardzo zadowolony. Kurs pod każdym względem przygotowany bardzo profesjonalnie. Polecam.

jc: Bardzo interesujacy kurs

Anna Matthews: Jestem zadowolona.Mimo doświadczenia w zawodzie,niektóre materiały były dla mnie nowe i ciekawe.Tematy do wyboru na pracę zaliczeniową inspirujące i tak różne,że każdy może wybrać coś dla siebie.

kowalewska Ewa: Wydawało mi się że nie dam rady.Ograniczony czas- bo  przecież praca i obowiązki a tu jeszcze nauka. Ale udało się choć nie ukrywam ze czasami   miałam dość.Materiał jest zwięzły tematycznie,i chyba dlatego łatwo przyswajalny.DZIĘKUJE.

Grażyna: Po ukończeniu kursu uzyskałam certyfikaty w języku polskim, angielskim oraz niemieckim, co z czasem okazało się przydatne, ponieważ los zesłał mnie do pracy za granicą. Polecam

Iwona K.: Potrzebowałam certyfikatu uprawniającego mnie do pracy przy osobach starszych w polskiej placówce publicznej. Nikt nie miał zastrzeżeń do dokumentów, które przedstawiłam

Basia: Pouczający, profesjonalny przekaz informacji

Sylwia G.: Uważam, że z nauki na spokojnie w odpowiednio wolnym czasie można wynieść zdecydowanie więcej wiedzy niż z niejednego kursu stacjonarnego

Dawid G.: Wygodna forma nauki i niezwykła oszczędność czasu!

Mariola B.: Dużo przydatnych informacji, przystępna cena, doskonała alternatywa nabywania nowych kwalifikacji dla osób pracujących

Janek: Wygodny kurs dla osób zabieganych. Przystępna forma, która daje możliwość wzbogacenia wiedzy o każdej porze.

Marek F.: Wszystko czego potrzeba w jednym miejscu

Sławek K.: Wiedza z materiałów, które otrzymałam do nauki przydała mi się i w życiu zawodowym i osobistym

Jolka: Pozytywna forma nauki. Moim zdaniem nie znajdzie się w niej żadnych minusów

Zosia K: Podczas zapoznawania się z informacjami o placówce natrafiłam na adnotację mówiącą o tym, że kwalifikacje jakie uzyska kursant po ukończeniu nauki zgodne są z rozporządzeniem MEN, wtedy wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, zapisałam się na kurs i z wielką przyjemnością go ukończyłam.

Marcin : Wygodna forma nauki. Całość oceniam bardzo pozytywnie

Żaneta: Swoja decyzję o podjęciu nauki na platformie medical podjęłam po szczegółowej informacji od konsultanta telefonicznego, że nie jest to firma, a szkoła i wszelka dokumentacja jaką potencjalnie chciałam uzyskać wydawana jest na podstawie aktualnych przepisów prawnych, co znacznie mnie uspokoiło i zdecydowałam się podjąć nauki w formie e-learningu

Kornelia:  Pracując w szpitalu w ostatnim czasie dyrekcja zażądała od każdego pracownika podwyższania swoich kwalifikacji. Niestety nie miałam możliwości zapisu do szkoły zaocznej, ponieważ nie mam ukończonej matury, a tylko szkołę zawodową. Kursy na platformie medical nie wymagały ode mnie matury, więc od razu zdecydowałam się na realizację kursu opiekuna osób starszych tutaj i jestem niezmiernie zadowolona. Pani z infolinii pomogła mi od podstaw, nawet z zapisem na sam kurs. Polecam!!

Adam B.: Nauka, w której krok po kroku, od podstaw zostałem nauczony, jak postępować z potrzebującą opieki osobą starszą. Polecam!

Karolina: Bardzo podoba mi się to, że mimo dużej ilości materiałów do nauki duża część czytana jest przez lektora! To znacznie ułatwiło i przyspieszyło moją naukę

Henryk B.: Chętnie zapisałem się na kolejny kurs na tej platformie. Cena każdego z kursów jest potencjalnie niska, a na kolejny dostałem zniżkę. Dbałość i zainteresowanie kursantem przez obsługę jest naprawdę na wysokim poziomie. W razie konieczności wrócę do was z wielką ochotą.

Marianna: Absorbujący i ciekawy kurs, polecam gorąco

Ola: Jestem studentką pielęgniarstwa na 3 roku i przed obroną dyplomu miałam okazję podjęcia pracy w charakterze opiekuna osoby starszej. Potrzebowałam zdobyć wiedzę stricte w tym kierunku w okresie szybszym niż oferują to stacjonarne szkoły policealne i między innymi z tego powodu zdecydowałam się na realizację takiego kursu na platformie placówki medicalu. Tu czas ukończenia i zdobycia wiedzy zależał tylko ode mnie i czasu, jaki poświęcę na naukę. Tym sposobem w kilka tygodni udało mi się ukończyć kurs i zdobyć potrzebny certyfikat.

Hanna A.: Moje życie osobiste nie pozwoliłoby mi na podjęcie nauki w formie stacjonarnej. E-learning był  dla mnie doskonałą alternatywą by dalej móc rozwijać się zawodowo. Polecam

Paweł: Bardzo klarownie i przejrzyście przedstawiona wiedza, obsługa konta bardzo prosta. Każdy powinien dać sobie radę

Marcin B.: Bardzo ciekawy zakres materiałów, do których kursant ma dostęp na każdym etapie kursu i może do nich powracać zawsze kiedy tego potrzebuje. Polecam

Janina W.: Ciekawe materiały, podzielone hierarchicznie na lekcje od wiedzy podstawowej po bardziej zaawansowane materiały. Bardzo polecam

Marta : Czuję się usatysfakcjonowana po ukończeniu tego kursu. Gorąco namawiam do zdobywania tutaj wiedzy

Izabella: Wiele nauczyłam się robiąc kurs opiekuna osób starszych

Piotr: Kurs, niosący za sobą wiedzę którą można spokojnie wykorzystać w praktyce!

Norbert O.: Cena kursu bardzo  przystępna. Materiały opracowane są pod kątem merytorycznym bardzo właściwie. Treść lekcji dobrze weryfikuje wiedzę niezbędną do zaliczenia testów końcowych.

Adam K.: Wiedzę na platformie opanuje każda osoba, nawet starsza. Kurs zawiera szczegółowe i obrazowe opisy poleceń, a obsługa samej platformy jest dziecięco prosta. 

Franciszek: Profesjonalne materiały zrozumiałe dla każdego. Testy kontrolne dobrze weryfikują niezbędną wiedzę. Polecam

Ewa: Od 5 lat pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Agencja zatrudniająca mnie od roku wymaga przedstawienia swoich kwalifikacji na dokumencie. Nie mówię biegle w języku niemieckim, a przez większą część roku nie mieszkam w Polsce, co uniemożliwia mi skończenie szkoły o tym profilu. Kurs na medical okazał się dla mnie fantastyczną alternatywą uzyskania certyfikowanej wiedzy. Dyplom, który uzyskałam bez problemu honorowany jest przez mojego niemieckiego pracodawcę.

Anna Maria M.: Potrzebowałam uporządkować swoją wiedzę na nowo. Kurs opiekuna osób starszych bardzo mi pomógł. Dyplom musiałam przedstawić do wglądu pracodawcy, a ten nie miał żadnych zastrzeżeń. Jestem zadowolona z efektów kształcenia. Polecam

Adrianna: Profesjonalny kurs, polecam

Joanna W.: Wydaje mi się, że można było zrealizować ten kurs i testy w nim zamieszczone, bez konieczności przerobienia tak dużego zakresu materiału.

Malwina P.: Przyjazna platforma, łatwa w obsłudze. Kurs realizowało mi się dobrze

Katarzyna G.: Polecam!!

Mirosława B. : Kilka lat temu odbyłam kilkunastogodzinne szkolenie z zakresu opieki nad osobami starszymi, jednak nie zdecydowałam się na pracę w tym zawodzie. Po latach okazało się, że mam propozycję pracy w prywatnym DPS, jednak pod warunkiem zrobienia kursu doszkalającego. Zrealizowałam go na platformie i jestem bardzo zadowolona. Poradziłam sobie z obsługą komputera. Bardzo polecam

Kazimierz: Od wielu lat pracowałem jako opiekun osób starszych za granicą. Sytuacja życiowa wymusiła na mnie powrót do kraju, a ja nie miałem żadnego potwierdzenia tego, czym zajmowałem się przez kilkanaście lat. Znalazłem się w sytuacji podbramkowej, ale syn zapisał mnie na kurs przez Internet. Dowiedziałem się wielu potrzebnych w tej praktyce informacji. Dziękuję. Kazimierz

Maria M.: Kurs opiekuna osób starszych przygotowany jest bardzo rzetelnie i przejrzyście. Polecam

Bożena: Od wielu lat pracuję w niepublicznym domu opieki, nigdy jednak nie zdobywałam nauki w tym kierunku, a pracodawca kilka miesięcy temu zażądał ode mnie dyplomu. Przeraziło mnie to, ponieważ jestem osobą po 50. Córka znalazła mi kurs opiekuna osób starszych, który ukończyłam w kilka tygodni i zdobyłam wiedzę, jakiej dotąd nie miałam. Bardzo polecam

Marzena B-K.: Moja mama miała małe obawy czy poradzi sobie z obsługą komputera, a ja niestety nie mogłam jej pomóc. Panie z infolinii niezwłocznie pomogły jej w momencie, kiedy miała niewielki problem

Barbara: Kurs dostosowany pod każdą osobę, nawet starszą. Platforma niezwykle intuicyjnie prowadzi kursanta i każdy poradzi sobie z jej obsługą